Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S! Mit tegyek?

S. O. S! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kisfiam 7 hetes , és kb 5 hete este 5-8-ig folyamatosan üvölt, bármit csinálok vele. Szopizik, még azon se nyugszik meg ilyenkor. fürdés után megnyugszik, eszik, és szépen alukál. De ez a 3 óra katasztrófa. Már együtt sírok vele.
2009. okt. 23. 18:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
sajnos az előbbi imódszerek próbálgatásán kívül nincs más ötlet...próbálj meg mégis valami pocifájás elleni szert adni, és előbb altatni. nekünk is volt ilyen, ez elmaradt, a gyerekorvos szerint estre természetes, hogy nyűgös, pláne, hogy sötét, barátságtalan az idő, hallgassatok zenét, és még ez elektromos szobahinta is megoldás volt nálunk, kitartás, sok sikert, ha már tudtok hosszabban sétálni azt is kipróbálhatjátok, de most túl hideg van, de egy kis szellőztetés, helyzetváltoztatás hátha bejön neki...
2009. okt. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Sajnos van egy olyan hasfájósság ilyen korban, aminek az a neve, hogy kólika. Az orvosok se nagyon tudnak mit kezdeni vele. Ez este kezdődik, és mindig ugyan abban az időszakban, néhány óráig tart és elvileg magától megszűnik. Addig meg kűzdés, különféle Gripe Water, Espumisan, hasrafordítás, melegbe rakás, stb. javíthat, de nem szüntetheted meg teljesen.
2009. okt. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Te még jobb helyzetben van,enyém 7kor fürdik,vacsi,8-től alszik 1 órát majd fölkel,és 21-éjfélig sír. utána mint akit fejbelőttek,alszik 8-ig.már én is kezdek kimerülni,fogalmam sincs it csináljak hogy elöbb aludjon el,és az megjobban kétségbe ejt hogy nem tdom hogy mi baja.
2009. okt. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt. Idővel kinőtte. A babák általában este sírósabbak, fáradtak, nyűgösek. Én ilyenkor énekeltem, sétáltam vele, sokszor ez sem segített, de nyugi, hamarosan változik majd a helyzet.
2009. okt. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!