Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S! Mit tegyek?

S. O. S! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kisfiam 7 hetes , és kb 5 hete este 5-8-ig folyamatosan üvölt, bármit csinálok vele. Szopizik, még azon se nyugszik meg ilyenkor. fürdés után megnyugszik, eszik, és szépen alukál. De ez a 3 óra katasztrófa. Már együtt sírok vele.
2009. okt. 23. 18:01
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Esetleg nem lehet hogy fáradt és aludni akar?
2009. okt. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Elfárad estére.Nagyon nem tudsz vele mit csinálni, de nyugi hamar el fog múlni ez az időszak!
2009. okt. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem fáj a pocija?
2009. okt. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Én is arra gyanakszom h fáradt, de valahogy nem megy neki az alvás ilyenkor. Max ölben üvöltés közben alszik el fél órára, de amint letesszük fölébred és folyt-köv.

Hasa nem hiszem h fájhat. Miért pont ebben a 3 órában fájna? És óraperc pontosan. Amint viszem a pelenkázóra és vetkőztetem pucérra, felélénkül és mosolyog, a vízben már kacag...ki érti ezt.

Most épp elaludt, de nem fog sokáig tartani. Hagytam sírni...és bealudt...most meg fáj a szívem.

2009. okt. 23. 18:10
 5/14 anonim válasza:
73%
18:03-as vagyok. Akkor lehet hogy nagyon szeret fürdeni és azt várja. esetleg fürdesd meg hamarabb.
2009. okt. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez egy ideig még eltart, mi ilyenkor vittük mindig sétálni, legalább akkor nyugi volt. Aztán egyre rövidül ez az idő. Én emlékeim szerint a fiam 6 hónapos volt, mire már egyáltalán nem nyűgösködött esténként. Esetleg próbáld meg a délutáni alvás, hogy 4-5ig tartson. Egy idő után már lekötik a dolgok és akkor meg szórakoztatni kell. Kitartás.
2009. okt. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A kisfiam szerencsére nem volt hasfájós, de én úgy tudom, hogy igenis minden nap körülbelül azonos időben (általában este) tör rájuk a hasfájás. Az ellen nem sokat tudsz tenni, esetleg Infacol-t vagy Espumisam-ot lehet adni.
2009. okt. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

az én lányom hétfőn lesz 4 hetes, ő is csinált hasonlót, ő akkor nyugodott meg mikor pucérkodhatott. pelus nélkül volt egy fél órát és mosolyogva elaludt, óvatosan visszacsomagoltam és minden ment tovább


remélem tudtam segíteni

2009. okt. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

szerintem fáradt,legalábbis a saját fiamból kiindulva.Mi eleinte 8körül fürdettük,altattuk...és ugye délután 3tól ő nem volt hajlandó aludni.Estére annyira kifáradt,hogy csak sírt,és sírt...majd kipróbáltuk,hogy 6kor fürdés,vacsi és alvás.azóta is megmaradt ez a jó szokása.és elmúltak az esti hisztik.

szerintem korábban kellene fürdetni.

2009. okt. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a pocija fáj. Az evéstől megnyugszik de vigyázni kell mert óránként se szabad etetni. Nálunk a szelek akadnak meg rendszeresen. Légcsövezni kell sajnos.
2009. okt. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!