Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » MEnnyi ideig hagyjátok egyedül...

MEnnyi ideig hagyjátok egyedül a már állni tudó Babát a kiságyában?

Figyelt kérdés
2009. okt. 23. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem a kérdést? Kislányom akkor van csak egyedül a kiságyban, ha már felébredt, de még el van egyedül. Olyankor addig van bent, míg nem jelez, hogy megunta. Amúgy nincs benne, míg elalszik ott vagyok vele, napközben meg nem teszem bele, mert az alvásra való.

Ilyesmire gondoltál? Amúgy kiesni nem tud belőle, mert az álláig ér a rács teteje.

2009. okt. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szió!


Nekem nem függ az állni tudástól a kiságyban hagyás.

Ha a baba ébren van, akkor nem hagyom az ágyában, hanem kiveszem. Természetesen ha épp aludnia kéne, akkor más a helyzet.

2009. okt. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem se áll a kiságyban. Addig van bent amíg alszik ha felébredt kiveszem belőle.
2009. okt. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
dettó :)
2009. okt. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen ilyesmire gondoltam, az ágya nem csak alvásra való,hanem abban is játszik ha pl Anya főz,mert akkor nem igazán hagynám egyedül,ha nem a kiágyában lenne..Ideig óráig elvan,de aztán mennem kell be hozzá,vmi mást kitalálni,hogy ne unatkozzon.
2009. okt. 23. 14:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Reggel általában úgy kiabál hogy áll a kiságyban, addíg van csak bent. Amúgy kizárólag alvásr használja a kiságyat, játékra nem. Van habtapi, de sokszor van a parkettán egy pokrócon, vagy amíg volt addíg a járókában. Szóval csak addíg van egyedül állva a kiságyban amíg én be nem megyek érte.
2009. okt. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!