Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valaki igy járt már? 16honapos...

Valaki igy járt már? 16honapos a fiam. Már több mint 1éve egyedül alszik el a kiságyában.2napja viszont csak ugy hajlando délutáni alváskor elaludni hogy rámfektetem és már elis alszik.

Figyelt kérdés
Mit tegyek,nincs szivem hagyni orditani fél napot az ágyában?Ráfog szokni most erre?vagy csak pár nap?mert sokkal anyásabb is lett pár napja
2009. dec. 12. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Szia ilyet ne csinálj, legyen szíved ott hagyni. Hiszen ha rá szokik erre az isten se fogja tudni leszoktatni róla... Hagyd ott egy idő után megfogja unni a sírást. Nagyon brutálisnak hangzik de sajnos így kell különben elrontod:S és ha nagy lesz akkor ami nem úgy van ahogy szeretné kiveri a hisztit:(
2009. dec. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát, én nem értek egyet az első hozzászólóval. Az én lányom is egyedül alszik el pici kora óta. Most 15 hónapos, és pont pár napja volt neki is olyanja, hogy se nappal, se este nem volt hajlandó egyedül aludni, ott kellett vele ülni, míg elaludt. De ez volt egy napig, vagy az idő akasztotta ki ennyire, vagy a foga, de azóta sincs ilyen probléma, egyedül alszik el. Volt már régebben is ilyen, egyszer-kétszer, de sosem szokott rá, hogy mindig ott kelljen vele ülni.

Amúgy olvastam, hogy másfél éves kor körül kezdenek megint nagyon anyásak lenni a gyerekek, lehet, hogy emiatt van.

Én megpróbálnám egyedül altatni mindig, de nem hagynám sírni.

2009. dec. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előző anyukával. Sajnos hagyni kell sírni, lehet, hogy egy heted is így telik majd. Az én fiam most lesz 16 hónapos, mi már túl vagyunk az anyás hónapokon. Nagyon sokat bújt hozzám. Mindíg látnia kellet engem, és volt, hogy még az apjánál sem maradt meg, pedig ott voltam mellettük. Közösségben pedig alig tudtam lerakni a földre. Itthon sem tudtam semmit csinálni, mindíg a lábam alatt volt. Erre nekem azt tanácsolták, hogy élvezzem ki, hogy ilyen. Pár nap alatt feldolgoztam ezt az ötletet, és amikor bújni akart, meg azt szerette volna, hogy vegyem fel, akkor leűltem vele a földre és ott ölelkeztünk. Egy kis idő után otthagyott és ment játszani. Ez napjában többször is előfordult, de legalább nem nyűglődött fél napon keresztül, hogy vegyem fel. Egy jó pár hete viszont nem tudom, hogy minek a hatására, de a társaságba is rögtön beilleszkedik, akiket régen meglátott és sírt tőlük, most visongó örömmel fogad. Akár egész nap el van nélkülem, csak enni adjak neki, meg a pelust cseréljem le.
2009. dec. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!