Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos kortól alussza...

Hány hónapos kortól alussza át az éjszakát először a baba?

Figyelt kérdés

Az én babóm még csak két hetes, de szeretném tudni, hogy nagyjából mikor várható a nyugodt éjszakai alvás időszaka.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. okt. 22. 14:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én babám 7 hónapos és még nem alussza át az éjszakát. Megszámlálhatatlanul sokszor van fenn. Még nem tudtam neki megtanítani, hogy hogy kell az éjszakát végigaludni, de látom vannak ügyes anyukák aki hozzá tudják szokatni. Szerintem ez nem szokatás kérdése. Ki akarja arra szokatni a gyerekét, hogy ne aludjon és nyűgös legyen. Azt gondolom gyerek mentalitásának a kérdése, hogy mennyit alszik.

Kedves kérdező! Kívánom Neked, hogy hamar végigaludja a pici az éjszakát! Szerintem ezt nem tudod befolyásolni.

2009. okt. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
kedves utolsó, én vagyok az, akinek 6 hetes kora óta átalussza az éjszakát a baba, és igazad van, egyetértek veled, ez tuti, hogy adottság. én semmit nem tettem az ügy érdekében, már újszülött korában is csak enni kelt fel, 2x, és hat hetesen elhagyta. tényleg egy fél pillanat munkám nem volt benne, legfeljebb annyi, amit írt a suttogó, hogy az éjszakai etetésnél ne beszéljünk hozzá meg ne pelenkázgassuk át, de hát gondolom ez mindenkinek egyébként is egyértelmű. anyám azt mondta, hogy én 1 évesen aludtam át először az éjszakát. pedig nem tartom rossz anyának. egyszerűen csak olyan voltam, és kész. egyébként mai napig elég sokszor felébredek éjszaka, szóval mondhatni, mai napig nem alszom át... :))
2009. okt. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Az enyém 4 hónaposan(akkor csak anyatejes volt), most 7,5 hónapos és 2-3x tuti felkel.
2009. okt. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

előző

Próbáltam több mindent(kúp, homeós bogyó fürdés előtt anyatejes rizspép, sinlac), de úgyanúgy felébred. És ha már felkel, akkor ciczik.

2009. okt. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
1-3.5 hónapig átaludta az éjszakát, most 4.5 hónapos, néha egyszer felébred enni 3-4 óra tájékán. Foga még nem jön.
2009. okt. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Már megint ez a szoktatás kérde´se.

Egyáltalán nem.Az átalva´shoz nem lehet szoktatni egy babát.Amikor megérik rá akkor átalussza az éjjelt.

Èn írtam a lányom 20 hónapos,de havonta most kezd átaludni,hogy 5-6 alkalommal.

Nagy csoda a héten már 3x átaludt a legnagyobb örömömre.

Most szokik le a pelusról,és felébred pisilni is....

2009. okt. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Ez minden babánál változó.

Az én kisfiam 2 hónapos korától alussza végig az éjszakákat.

2009. okt. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
A lanyom 1 eves kora utan aludta at az egesz ejszakat. Irigyem is azokat akiknel hamarabb megy. :)
2009. okt. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Szia! 6 hónapos babám kb. 4 hetes korától átalussza az éjszakát. Nem tettünk érte semmit, ilyen alkatú a kislányom. Látszik rajta, hogy imád aludni. Szerencsés szülők vagyunk.

Nincs két egyforma baba, mindenkinek máshogy alakul az alvás-ébrenlét-evés periódus.

2009. okt. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a gyors és kimerítő válaszokat. Remélem a kisfiam hamarosan végig alszik majd éjjel.
2009. okt. 23. 16:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!