Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos kortól alussza...

Hány hónapos kortól alussza át az éjszakát először a baba?

Figyelt kérdés

Az én babóm még csak két hetes, de szeretném tudni, hogy nagyjából mikor várható a nyugodt éjszakai alvás időszaka.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. okt. 22. 14:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Nálunk 10 hetesen volt először. Anyatejes baba.

Azóta is átalussza az éjszakát, remélem a fogzás sem fogja megzavarni.

7,5 hós kislány anyukája

2009. okt. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Kisfiam 4 hónapos, de még mindig nem alussza át az éjszakát, felkel 2 X szopizni.

Én is szeretném ha már átaludná az éjszakát, de majd az is elkövetkezik egyszer.

2009. okt. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Az én babám 8 hónapos és kb. 2 hete alszik úgy, hogy este 8-tól reggel 4-ig. Ennek én nagyon örülök, mert eddig 2-3× kelt éjjel, anyatejes. 2 hete vezettem be nála tejdarapépet és az úgy néz ki, bevált.
2009. okt. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

A lányom 14 hónaposan is napi szinten éjjelente kelt 5-8 alkalommal.akkor leállítottama szopiról.Mára 20 hónapos,még mindég ébred 1x 2x.már egy hónapban 5-6 alkalommal átalszik nagy örömömre. :)

Ez babánként változik.

2009. okt. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Hát ez az amit előre nem lehet megmondani.Van akinek 1-2hós korától átalussza, de az én lányom már 9hós és kb. 5x aludt át éjszakát eddig.Sajnos ez a gykoribb.Remélem ti szerencsésebbek lesztek.Szoktasd hamar a kiságyban való elalváshoz, és ne kapd ki éjjel minden nyekre, mert hamar megszokja.Én is itt rontottam el.

Sok szerencsét!

2009. okt. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Szia

2 hónaposan már simán átaludta az éjszakákat 4,5 hónaposan az alsó kettő foga kijött gond nélkül. Most 6 hónapos múlt és a fölső foga jön legalább 3szor felébred,+ az időjárás is rátesz,de szerencsére gyorsan vissza is alszik nem úgy mint én....

2009. okt. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Az én lányom 6-8 hetes korában aludt este 10-től kb.3-f4-ig utána szopi és 6-7-ig.Kb.3 hónaposan már 5-6.-ig aludt.
2009. okt. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
57%
Ja,utolsó vagyok.Amúgy ez abszolút baba (és szoktatás) függő.
2009. okt. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

az enyém 6 hetesen aludta át először az éjszakát, este 10től reggel 9ig. szerencsések vagyunk.

most 7 hónapos, este 8tól reggel 8ig alszik.

2009. okt. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Szia! an en kis fiam 10 honapos...sose aludt at egyetlen ejszakat se.Annak orulok, ha csak 1szer kell fel.Mondjuk neki egy ejszaka az 12-13 ora alvas:-)Ha csak 1-2szer kell fel,az szamomra egyaltalan nem megterhelo. Ha tobbszor ebred fel (van olyan, h 5-6szor), akkor viszont napkozben alszok en is vele.
2009. okt. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!