Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Spóroltok a peluson?

Spóroltok a peluson?

Figyelt kérdés
Úgy értem olcsóbbat vesztek ami nem olyan jó csak azért mert olcsóbb?
2009. okt. 21. 10:30
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Csak spórolNÉK! Sajnos megváltoztatták a Tesco-s és a Rossmann-os pelenkát is, így maradt a Libero és a Huggies.

Muszáj a gumis derekút vennem, mert nagyon sovány a lányom.

Ha találnék másik gumisat, ami jó is...

2009. okt. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
nem spórolok a peluson, huggies prémium vált be nekünk, a többi kicsípi a fiam kukiját és tépi le a pelust. szóval ez bevált, ezt veszem. ott, ahol épp akciós. ha nem akciós, akkor is kell pelus...:)
2009. okt. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor nem spóroltok a peluson. Ha kicsípi a pici popóját persze hogy nem azt veszi neki senki, csak azért voltam kíváncsi mert már ott tartunk amit többen is írtatok, hogy megveszem 37 ft-ért a pelust de minden nap legalább 2x átöltözünk. Amúgy is nagy ivó a lányom, de már nagyon unom hogy mindig tiszta pisi minden.
2009. okt. 21. 14:04
 24/26 anonim ***** válasza:

Szia! "utolsó előtti" Nekem is vékonyka a lányom (manöken alkat pedig sokat eszik) Akkor ezek szerint te már vettél az újfajta tesco pelusból?

Nekünk a régi hupilila eszméletlen jól bevált, és most savanyúan látom, hogy sok minden változott. pl popsitörlőből sincs már hupilila, pedig az is jó volt. a helyette levő halványkék már nem olyan vastag.

2009. okt. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

12:31-es újra.

Nem, nem vettem. Csak a csomagolást néztem, nem mertem venni.

Így is mindig bajban vagyunk a pelusokkal, mert a legtöbb combnál is bő. :( Nincs kedvem megint bevásárolni nem megfelelő pelusból, nem állunk olyan jól!

1 éves a lányom, és csak 8200 g.

Vki kitalálhatna már a sovány babáknak is vmi jó pelenkát!

A Libero őrült drága!

2009. okt. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

15:42 vagyok, vékony baba anyukája :)

Hát nekünk a Huggies sem vált be :( Egyszer vettem egy gigapakkal, volt kupnom. Hát baromi nagy volt és csúszkált a gyereken, ráadásul olyan merev kemény, hogy kidörzsölte a combikáját. Nem örülök a Liberónak baromi drága. (Minket sem vet fel a pénz enyhén szólva)

4,5 hónapos, és 6060 gramm

2009. okt. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!