Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Spóroltok a peluson?

Spóroltok a peluson?

Figyelt kérdés
Úgy értem olcsóbbat vesztek ami nem olyan jó csak azért mert olcsóbb?
2009. okt. 21. 10:30
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

én a Libero-t használtam, és a Huggies-t. Néha a Pampres-t, de az nem jött be nekem. A Lidl-ből kaptunk egyszer 1 csomag pelust, amit eleinte rá sem akartam adni, de végül annyira megtetszett, minőségileg ott van ahol a Libero, az ára pedig a fele. Utána már csak olyat vettem. Szóval a minőségen nem adtam le.

De ennek már 3 éve =)

2009. okt. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Abból a kategóriából, aminek még megfelelő a minősége (pl. nem nylonos)a legolcsóbbat és legjobban beváltat vesszük.


Nekünk 3 pelus vált be és felelt meg ennek a minőségi követelménynek, abból veszem a legolcsóbbat.

2009. okt. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok. Látom, az első írta a Lidl-s pelust. Mi is azt használjuk. :) Szeretjük, nagyon jó. :)
2009. okt. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
pampers mindig van itthon,és haggins,azt mindig akciósan veszem a dm-be.nappalra azt használjuk,éstakára a panporst.
2009. okt. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
A lidl-set nem ismerem, leírnátok milyen színű a csomagolása? Vagy csak az az egy fajta van? Ki szeretném próbálni.
2009. okt. 21. 10:39
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Mi használunk több fajtát, tesco,lidl(toojours),penny és pampers. Ezeket váltogatom, mikor melyik akciós. Próbálltam mást is, de nagyon nem jöttek be, ezért maradtam ezeknél. A pelus a legutolsó amin spórolnék, vigyázni kell a popó és a nuni egészségére :)
2009. okt. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
A babámnak csak a libero jó, a többitől kiütéses lesz vagy piros vagy pisiszagú vagy kifolyik (majdnem az összeset próbáltam). Nem tudok ezen spórolni, annyi hogy a DM-ben veszem meg a liberot, és mindig felhasználok kedvezményes kupont.
2009. okt. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
86%

Én arra jöttem rá, hogy ugyan ott vagyok, ha veszek márkásat (Pampers, Haggies) és ritkábban cserélem, mert kibírja, vagy ha márkátlant (dm-es, rossmann-os, tescos), és sűrűbben cserélem, mert különben átázna. Általában Pampers-t használunk, de szoktam Haggies-t is venni, ha akciós.

Inkább magamon spórolok, mint a gyerekemen!

2009. okt. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a legjobbat ami eddig is bevált.Nagyobb lányomnak 1.5 éves korában plenka fertőzése lett elég makacs bőrprobléma/akkor még spóroltam/
2009. okt. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
huggiest használok, és úgy spórolok 30%-ot az árából, hogy egészségpénztárazok. meg a dm kuponnal a 25%os jokert mindig a pelenkára váltom be.
2009. okt. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!