Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kijöttök a havi 38 ezer...

Kijöttök a havi 38 ezer forint gyesből? Hogyan spóroltok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 26. 10:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

kuponok

leárazások

ruha csaknem kizárólag turiból és biziből


be is adok ezt-azt

akkor veszek dolgokat amikor akciós nem amikor azonnal kell mert akkor ált. nincs szezonja és drága.

joy és glamour kuponra veszek játékot -előre is vásárolok -


a karácsonyt meg a szülinapot már hónapokkal elötte kitaláljuk hogy legyen idő akciót lesni

nem dolgozom és igy szerintem az a dolgom hogy spóroljak hogy minél több pénzünk maradjon...


és élvezem mert nem kötelességnek hanem kihivásnak fogom fel!!!

2010. júl. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az én gyesem nem 36, hanem csak 26ezer, de kapunk családi pótlékot is + a férjem fizetése. Nehezen, de kijövünk. 3 gyerek. Semmi luxus, nincs meki, nincs nyaralás, ilyesmi. Akciós vásárlások, vaterázás.
2010. júl. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
És van aki ebből a 38 ezer forintból tud venni márkás pelust(pampers) stb...?Vagy csak az olcsóbbikra futja?
2010. júl. 26. 10:23
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Kuponnal, leárazással jutunk márkás pelushoz, de szerintem a babylove is nagyon jó, a kisfimnál málik a pampers zselés része.
2010. júl. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Remélem én is ki tudok majd jönni ebből a pénzből!További váőlaszok még érdekelnek!
2010. júl. 26. 11:11
 6/12 anonim ***** válasza:
Neked miért 38.000.- a gyesed? Nekem jövő év áprilisában telik le a gyedem, és esélyem nincsen, hogy dolgozni tudjak, mert beteg a kisfiam. Már előre rettegek, hogy mi lesz:-( ez semmire nem elég, a gyed sem sok, de ez az éhenhaláshoz is kevés...
2010. júl. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi nem hiszem hogy kijönnénk, mert csak a kocsirészlet 39 ezer:-)))
2010. júl. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

előz

Kitalálatm 2 hete, hogy mindennap félrerakok 200 forintot, karcsonyra jó lesz

2010. júl. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdezőnek a GYES+a családi pótlék 38.000 Ft.
2010. júl. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen, bocsi itt vagyok. családi pótlék+gyes a 38 ezer. Még csak tervezzüka babát, csak szeretnék tisztába lenni, hogy mennyire lehet kijönni ebből a pénzből. Rokonoktól ruhát kapnánk, én is vateráznék, nem tudom, hogy sikerülne így.
2010. júl. 26. 12:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!