Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy viszonyultok a bébiszitte...

Hogy viszonyultok a bébiszitterekhez?

Figyelt kérdés
Szeretnék az lenni, de szeretnék valami komolyabb tapasztalatot szerezni. 18L ( tudtok segíteni nekem?)
2009. okt. 21. 08:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nem semmi, hogy anya létetekre milyen "választékosan" tudjátok kifejezni magatokat. Nemutolsó sorban árulkodik arról is, hogy milyen emberek lehettek...

és most általánosítottam, minden hasonló válaszadónak...


Neked kedves kérdező. Menj el egy au-pair tanfolyamra. Én is jártam úgy 8 éve és amint elvégeztem kaptam egy oklevelet és egy címekkel teli mappát. És elsőre egy olyan kedves és drága kislányt, aki még most is az életem része, hogy már én is anya vagyok. Az a fontos, hogy úgy keress családot, hogy a napi mozgási körzetedben lakjanak és akkor nem olyan nehéz összehozni, ha hirtelen kellesz.


Tanfolyamot mindenképpen ajánlom. Késöbb is hasznát veszed, amikor te leszel anyuka. Sok sikert!!


Ha tudsz idegen nyelvet, akkor még továbbtanulás előtt elmennék egy évre külföldre. Iszonyat jó tapasztalatokat szerezhetsz és keresel is szépen vele.

2009. okt. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Például Egészségügyi suliban járok, csecsemő gondozó illetve ápoló szakra.

Éppen néztem állásoknál, hogy inkább nagyikat keresnek mostanában, illetve jogsival rendelkezőeket.

2009. okt. 21. 09:19
 13/17 A kérdező kommentje:
Szeretnék majd tanfolyamot is végezni, de nem vészesen sok pénzért. Tényleg kell valami okmány hogy az embert tudjon valamit kezdeni, mert fontos és sokat számít.
2009. okt. 21. 09:22
 14/17 anonim ***** válasza:
Nekem van bébi szitterem mert dolgozom a kislány 2 hónapos korától most 1.5éves és imádjuk teljessen nyugodt vagyok ha eggyütt vannak mikor reggel jön van egy jelük a kopogás az ajtón és a picim nevetve szalad elé egész nap mig vele van játszanak sétálnak ha kell megeteti van hogy nem kell jönnie és mégis bejön hozzánk játszani kölcsönösen szeretik egymást,nekem ez a legfontossabb hogy a lányom addig még vele van jól érezze magát vele ez meg teljessen leszürhető egy idő után.Nagyon sokminden szépre tanitja ő is.
2009. okt. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nagyon buta emberek vannak it sajna hogy név és arc nélkül igy beszélnek mással nem is a kérdésre vállaszol hanem mocskolódik . Mi többiek ezektől az emberektől kérünk tanácsot?
2009. okt. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
9:00 vagyok. Köszi, hogy irtál, de én általánosságban irtam. Mi a nagymamák segitségével oldjuk meg a baba vigyázását. A suli jó ötlet, a többi majd szépen beindul magától. Esetleg jelentkezz még közvetitő ügynökségeknél, oda is több bizalommal fordul az ember, mintha csak hirdetés alapján jelentkezik valaki.
2009. okt. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

semmi gond, intéztem és megyek a jövőhéten.

a válaszokat és a biztatást köszönöm szépen.

2009. okt. 22. 06:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!