Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy viszonyultok a bébiszitte...

Hogy viszonyultok a bébiszitterekhez?

Figyelt kérdés
Szeretnék az lenni, de szeretnék valami komolyabb tapasztalatot szerezni. 18L ( tudtok segíteni nekem?)
2009. okt. 21. 08:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
29%
soha nem bíznám a gyereket egy vadidegenre.
2009. okt. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
nagyon nehéz, mert sok kismamával együtt nekem követelmény, hogy legyen már tapasztalata, kezdőként ismerősöknél próbálkozz, vagy mond el az ismerőseidnek, hogy ajánljanak ők is tovább, mert ismeretlenül, tapasztalat nélkül nem rajonganak érted a kismamák. azt is tudni kell, hogy így nem is kérhetsz annyit, mint egy többgyerekes, tapasztalt gyerekekkel foglalkozó személy. komoly pénzkeresetre és tapasztalatra manapság külföldön van esély...
2009. okt. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Annyiszor voltam már családban, hogy már meg sem tudom számolni, a keresztanyám gyerekével még kórházban is voltam mert ő neki más feladata volt, azt nem tudom hogy oldották meg de ilyen is volt. Ha ez tapasztalatnak számít. De megértem én is igy viszonyulnék.
2009. okt. 21. 08:16
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem is a pénz érdekel, csak szeretek gyerekekkel törődni, foglalkozni, és a gyerekek is szeretnek azt vettem észre.
2009. okt. 21. 08:17
 5/17 anonim ***** válasza:
76%

második vagyok: ez valóban tapasztalat, feltétlen mond el leendő munkaadódnak, de sajna nem ér fel saját gyerekkel, vagy szakirányú munkával. nem esélytelen, de ma egyre kevesebben engedhetik meg maguknak. ugyanakkor az is iga, hogy mivel sok nőnek kell hamar visszamennie, és nincs a közösségekben hely lehet, hogy megnő a kereslet, meg kell próbálni, drukkolok!


mindenképp előnyt jelent, ha ajánlanak, nem az utcáról csengetsz.

2009. okt. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a biztatás, de nem tudom hogy kezdhetném, vagy hol.
2009. okt. 21. 08:22
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
az elsőnek: soha? aha, és amikor beadod oviba? vagy nem fogod, akkor is még anya szoknyája mellett tartod majd? aztán meg majd bőg első nap az iskolában, hogy anyával akar lenni? ne legyél már ennyire beszűkült.
2009. okt. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék vitát gerjeszteni!
2009. okt. 21. 08:49
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
any ád a beszűkűlt te paraszt! IDEGENRE nem bíznám te tu skó tudd már értelmezni a leírtakat!
2009. okt. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Pár órára lehet, hogy rád merném bízni a kisfiamat, ha találkozunk személyesen, szimpatikus vagy, látom, hogy ügyes vagy a gyerekkel. De ha egész napos, hosszútávú munkát szeretnél, szerintem tanulj tovább valamilyen gyerekekkel kapcsolatos szakirányon, és nem az OKJ-s papírra gondolok, hanem igazi szakmára, csecsemőgondozó, védőnő, dadus, óvónő, ilyesmi, mert nagyon sokan vannak, akik ezekkel a végzettségekkel bébiszitterkednek, a többiek szerintem nem nagyon "rúghatnak labdába". Ezek a képzések kötelező gyakorlatokat is tartalmaznak, részletesen megtanítanak nagyon sok mindent a gyerekek fejlődésével, pszichológiájával kapcsolatban. Illetve, diplomával már elég jól is fizet ez a "szakma", ahogy néztem 1500,- forint / óra a minimum. Sok sikert! :)
2009. okt. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!