Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Na, ehez mit szóltok?

Na, ehez mit szóltok?

Figyelt kérdés
[link]
2009. okt. 15. 14:22
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
lehet valahol ilyet kapni. Megszületett a 2. babánk, és éjjel-nappal sír, mindig felébred... :(
2011. aug. 13. 14:21
 12/25 A kérdező kommentje:
Lemaradt a ?
2011. aug. 13. 14:21
 13/25 anonim ***** válasza:
Láttam már külföldi oldalakon mindenféle "fehér zaj" cédéket, meg anyaméh cédéket is, azok között is voltak ilyen porszívó, hajszárító, meg hasonló hangok. Szerintem igazából az a lényeg, hogy a babák szeretik az ilyen egyhangú zajokat, jobban alszanak így. De azért néha kissé túlzásokba esnek az emberek. A gyártók is, és a szülők is. A gyártók bármiből képesek pénzt csinálni, a szülők meg bármi hülyeséget képesek megvenni, ha elég jó a dizije. Meg ha valami áltudományos maszlaggal meg van magyarázva, hogy miért van rá szükség.
2011. aug. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
44%
Anyapótlék. Sokkal egyszerűbb magunk mellé venni a kicsit és akkor az mi szívdobagásunkat hallgatja, nem egy művacakét. A gyermeküktől, természettől elidegenedett anyáknak sok mindent el lehet adni.
2011. aug. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Én csak a "logikát" nem értem, hogy ha párnára nem szabad fektetni a babát, ha javasolt sima ágyban fektetni pontosan azért, hogy a "véletlen" fulladás kizárható legyen. Remélem biztosan kidolgozták az ötletet és valóban a babát a háton fekvésre készteti és nem fordul oldalra, mert az orra/szája esetleg belesüppedhet... jó lenne egy gyakorlati rajz babával együtt
2011. aug. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Ezt már feltalálták párszáz éve, csak akkor még úgy hívták, hogy bölcső.
2011. aug. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Most 5 hetes a babám,én sem alszom sokat éjszakánként!Amikor nagyon nyűgös a pici magamon hagyom aludni,sokkal jobb mint valami mű vacak,vagy csak mellettem a nagyágyban altatom el,és ott is hagyom!Igy Ő is többet pihenés és én is!De ez mindenkinek a saját döntése!
2011. aug. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Sziasztok. 1 hónapja a Cora hipermarketben vásároltam egy olyan készüléket, amely a gyerek sírására reagálva bekapcsol, mindenféle fénnyel világít, és az anyaméhben lévő hangokat 10 percen keresztül adja le a gyereknek. Igaz, hogy nem ringat, mint a matrac, de ez is tökéletesen megteszi. Amúgy 2990 Ft-ba került. Munchkin a neve.
2011. aug. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
szerintem nem hülyeség, de nekem is a bölcsőhalál kérdése ugrott be, nem a lélegzetvétel miatt, hanem ha hasra fordul akkor nem fullad-e meg. nemtom ha nem aludnék éjjel a pici miatt, lehet h. kipróbálnám. nekünk nem volt ilyen gondunk. az egyik ismerősöm egymás után szült 2-őt, az egyik másfél óránként kelt éjjel nappal,a második háromnegyed óránként. na ő biztosan megvenné.
2011. aug. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 xStefix ***** válasza:
44%

Ezt szólom: grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!


ANYAméhet a KISÁGYBA. Senkinek nem tűnik fel az ellentmondás? Vagy mitöbb, a megoldás? Az, hogy egy csecsemő tán nem kiságyba való, hanem az anyja mellé. (Ez most persze egyszerűsítés, de nagyjából ez van / kellene, hogy legyen.)

Ha sokat sír (ami egyébként normális), akkor nem ilyen szuperkütyüre van szüksége egy rakat pénzért, hanem a saját anyjára, az ő közelségére. Krisztusom, micsoda marhaság! Aki erre képes pénzt kiadni, az valami alapvetőt nem tud a gyermeki fejlődésről!


Kérdező, vedd magad mellé és csodát fogsz látni már pár nap alatt!

2011. aug. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!