Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Na, ehez mit szóltok?

Na, ehez mit szóltok?

Figyelt kérdés
[link]
2009. okt. 15. 14:22
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Érdekes,kíváncsi lennék mennyi lesz?

Azt nem tudom, hogy az Én gyerekemnek a gyerekének még mit fognak ki találni:)

2009. okt. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Tényleg nem értem,eddig a bölcsőhalál lehetséges okának tartották,hogy a baba visszaemlékezik az anyaméhben töltött időre és elfelejt lélegezni...

Akkor most mi van?

Ja,egy időben hangosan kattogó órát kellett a kiságy alá rakni,mintha az anya szívdobogása lenne.Mondjuk,az biztos olcsóbb volt..

2009. okt. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
A fiam míg pici volt, csak a hajszárító hangjára aludt el, az kicsit olcsóbb volt. Ha jól számolom több mint 70000 ft. A kommenteknél van hogy majdnem 250 font.
2009. okt. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is az ugrott be elsőre,hogy vajon még ha be is jön valakinek, az meddig fogja ebben altatni a gyerekét 8 éves koráig?Utána meg az lesz a baj hogy enélkül nem fog tudni elaludni...

Ja és nem hiszem hogy olcsó lenne...

Sztem marhaság, unalmában az a 6gyerekes anya inkább a gyerekeire forditsa az idejét..

2009. okt. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Miket ki nem találnak!

A legjobb üzlet a kismama és a baba :P

Minden vackot meg akarnak vetetni, sok felesleges és olykor káros dolgot. A lényeg, hogy drága legyen, és mi hülyék költsünk is rá :P

Na nem!

2009. okt. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Nekem is az volt az első gondolatom, hogy egy újabb trükk, ami segít a babának elaludni-ami nélkül viszont nem fog tudni....ördögi kör...

Én nem venném meg, az tuti, belőlem nem fognak meggazdagodni. Néhány anya bármit megvesz, csak hogy " jó legyen" a kicsinek...

A bölcső is azt a célt szolgálja, hogy mozogjon, mint az anyaméhben töltött idő...nálunk bávált az is.

2009. okt. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Nekem is pont az jutott eszembe ami az egyik válaszolónak?Hogy meddig fog így elaludni?15 éves koráig?Szerintem azt a "csekély"1-2 évet ki lehet bírni alvás nélkül!Főleg ha valóban ilyen drága!És amúgy a mellkasomra teszem és alszunk is!!Ingyen:)
2009. okt. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Na ez már tényelg túlzás...
2009. okt. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
5 éve nem aludtam át egyetlen éjszakát sem!!!!!!!! de szerintem ettől sem aludtak volna az én kis ördögfiókáim....Már ezen kívül mindent bevetettem. 5éves,3éves,és 8hónapos alvás nélkül is létezni tudó gyerekek anyukája
2009. okt. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
szerencsére ez nálunk nem aktuális, 15 hós babám átalussza az éjszakákat. viszont ha lenne sok pénzem, valószínűleg én is a baba-mama bizniszbe fektetném. mindent el lehet adni!
2009. okt. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!