Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket adtok enni 1 éves...

Miket adtok enni 1 éves babáitoknak? Ötleteket kérnék, mert az enyém semmit nem eszik a tápon kivül.

Figyelt kérdés
2009. okt. 14. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:

11,5hónapos a fiam

reggeli(hajnalban)egy pohár(150ml) tápszer(mildibé banános),kelünk 7körül.akkor elrágcsál 1-2darab babakekszet,vagy egy kis vajas kenyérkét.tízórai gyümölcs(alma/körte;banán/alma....barack,szilva)ez kb egy darab üveges kajának felel meg.ebédre gyümölcsös főzelékeket eszik(univer) vagy általam készített zöldséglevest(csak így eszi meg a zöldséget),uzsonna danone joghurt,krémtúró...vacsi tejpép.És napközben kap kukacot(pufi),kenyeret,kekszet...mindezt úgy hogy teljesen fogatlan a drága

abszolút nem eszik meg semmit?se pépeset se darabosat,se gyümölcsöt...semmit???

2009. okt. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nem,már 4 napja kapja a Béres cseppet,de semmi eredménye.6-kor eszik 200ml tápszert 9-kor 3 falat vajaskenyeret max 1 szelet sonkával 10-kor jó esetben egy fél aktiviát 13-kor 60ml táp az alváshoz,hiába próbáltam nem ebédel,fél4-kor amit főzök abból pár kanamállal,majd 6-kor 40ml tejpép fürdés után 200ml tápszer.
2009. okt. 14. 19:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Kisfiam 13 hónapos és semmit, SEMMIT nem eszik, csak szopizik. 5 hónapos kora óta probálkozok, MINDEN NAP! De semmi. Amikor mi eszünk, mindig készítek neki is valamit, mindig mást, már nincs olyan kaja, amit ne próbáltam volna! Kis kenyérfalatkákat csipeget, de az nem evés. Még inni sem iszik semmit, pedig tudja mire való cumisüveg, pohár, van neki 8 db!! Mind másfajta, de semmi. Még anyatejet sem fogadja el belőlük.

Próbálok türelmes lenni. Az elején nehéz volt, sokat idegeskedtem emiatt, de nem értem el semmit az "erőszakosságommal". Akkor még az ujját is szopta szegénykém. Mióta elfogadtam, hogy ő ilyen, azóta úgy látom kiegyensúlyozottabb lelkileg. Amúgy eleven, okos. Igaz nem túl ducika, de a minimumot meghízza mindig.

Hát, türelem, türelem!

Egyetlen egy dologból eszik kb. 5-6 kanálkával, de azt is csak ha kedve tartja, az pedig a mézes-rostos Activia. Semmi mást. Próbáld ki :-)

2009. okt. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!