Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most akkor jó vagy nem jó a...

Most akkor jó vagy nem jó a babykomp?

Figyelt kérdés
2009. okt. 13. 12:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
azt hallottam, hogy nem jó. mivel támaszkodik, de közben megy is, nem úgy esik a terhelés a csontjaira, mintha nem támasztaná meg semmi, máshogy fejlődnek az izmai is emiatt. anélkül is megtanul járni... (még jobban is)
2009. okt. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó! Árt a gerincnek, nem érzi a baba benne az egyensúlyát, lábujjhegyen tanul meg járni.

Biztos lesznek sokan akik dicsérni fogják, de ők azok, akiknek nem volt idejük a babával foglalkozni(főzés, mosás stb), és abban el volt. Ezt nem bántásképpen írom, de ez csak egy szükséges rossz.

2009. okt. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én még SOHA SENKITŐL nem hallottam azt a véleményt,hogy jó.Legyen ez szakember vagy egy laikus.Én is eazon a véleményen vagyok,hoyg kifejezetten káros.

Ugyanis gyakorlatilag arra tanítja a babát,hogy tud "járni" akkor is ha nem terheli a lábát a testsúlyával.És járni márpedig nem így kell.

2009. okt. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
írd be a keresőbe, kapsz rá választ bőven!
2009. okt. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a védőnő mondta,hogy eszembe se jusson,mert nem fejlődnek úgy az idegei ahogy kellene,ha egyensúlyozna,meg esne kelne,kúszna.


Neten is sok cikket találni a káros hatásairól.


Szerintem is kényelmi szempont csak,ha valaki használja,de amikor tanulási nehézségei lesznek a babának,akkor 10x annyi energiát fog felemészteni.

2009. okt. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ortopedus szakember mondta,hogy felejtsem el!!
2009. okt. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Most voltunk csipöszürésen,és a doki kifejezetten kiemelte,hogy bébikompot ne használjunk! Pedig nincs baja a babámnak,úgyhogy szerintem mindenkinek ezt mondta.
2009. okt. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Most már én is teljesen összezavarodtam. Nálunk az egész család használt, és mindenki felnőtt és megtanult járni probléma nélkül. Itt meg sorra olvasom a véleményeket, hogy káros. Akkor most mi van? Eddig jó volt?
2009. okt. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Eddig sem volt jó! A bébikomp eredetileg fogyatékos (mozgéssérült) gyermekeknek lett kifejlesztve. Nekik bagyon hasznos találmény. Csak később nagy divat lett belőle, ezért vehet még ma is bárki ilyet!

2009. okt. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nem hogy csak káros de veszélyes is, nekünk volt, kb 3szor volt benne a fiam kétszer fejre állt vele. azóta a biciklitárólóban van eladni nincs képem mert a én nem tenném bele a gyereke, hogy ajánlhatnám másnak...?

most már 2és fél éves és az öccsét sem teszem bele

2009. okt. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!