Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortol lehet beletenni...

Mikortol lehet beletenni hosszabb időre egy 7 honapos babát a babykomp-ba?

Figyelt kérdés
Már ha fogom a kezét akkor szépen lépeget!
2008. dec. 5. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor már beleteheted, ha tiped, bár elég korán kezdte, úgyis jelezni fogja ha elfáradt, vagy elunta, de túl hosszú időt ( órákig )ne hagyd benne.
2008. dec. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
berakhatod, ne ne órákra, néha vedd ki egy kicsit.
2008. dec. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%

7 hónapos ne sétáltasd!!! Nem tesz jót neki, ahhoz még nagyon-nagyon kicsi. Nem kell versenyezni a többi anyukával.

Kompba pedig ne rakd be, mert nem tesz jót neki (minden gyerekorvos ezt mondja), és később tanul meg járni is.

2008. dec. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Nem szoktam sokáig sétáltatni,csak pár percig,mert nagyon élvezi.A kompba pedig csak akkor rakom bele, ha már tényleg nem bírok vele,de ott sem hagyom sokáig.
2008. dec. 5. 21:51
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

Sziasztok, az elötem író véleményére nem tul sokat adok, meg is indokolom miért!

Minden gyerek más, minden szülő más, mindenki a saját nevelése szerint követi az elveket, az én fiam 1 hetesen már stabilan tartóta a fejét, a többi gyerek meg logata!

Én azt mondom mivel még a gyerekem nincs 4 hónapos, nem tartok itt, de szerintem a jó szülő ugy is érzi, medig lehet elmenni, ha nem bizol az ösztönödben akkor kérdezd meg, a védőnőt! Minden védőnő, és orvos mást mást mond, még nem halotam kettő egyforma véleményt, se orvosoktól, se nővérektől, de még szülöktől se nagyon, az élet már csak ilyen :-)

2008. dec. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Nekem 2 gyerekem van,a kicsi 7 hós lesz,de egyáltalán nem fogom kompba rakni.Egészségtelen.Nagyon.
2008. dec. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam volt kompba és egyáltalán nem tanult meg későn menni. 11 hónaposan egyedül ment. és semmi baja a lábának.
2008. dec. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én sokat voltam a bébikompban anyukám elmondása szerint,én 9 honaposan már egyeüdl jártam.semmi bajom nem lett,nem ettől függ.Sztem nyugodtan belerkahatod amig élvezi
2008. dec. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!