Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól lehet bébikompba...

Mikortól lehet bébikompba beletenni a babát?

Figyelt kérdés
2009. nov. 11. 09:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor már magától jár. De akkor már túl sok értelme nincs.
2009. nov. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Amikor màr magàtol ül.Enyém 6 honapos koràtol van benn(nem magàtol ült,de kitàmasztva màr tudott ülni)Mos màr 8 honapos,körbejàrja az egész lakàst,olyan érdekes hogy làtom"jàrni",pedig még nem tud csak ebben.A fontos hogy ne 24 oràn keresztül hagyd benne.
2009. nov. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%

Szia!

Szerintem a 6 hó még korai. Mi majd 1 évesen tettük bele a babánkat, bár mi járunk tornára izomgyengeség miatt, ott nem ajánlották túl korán. Amióta megvan az inger a járásra, azóta használjuk napi 30 percet maximum, 10 perces részekre osztva. Egyébként a mi babánk most 13.5 hósan kezdi a mászást.

Nálatok, ha minden rendben és felhúzza magát álló helyzetbe, megtesz pár lépést pl. a bútorba vagy asztalba kapaszkodva, akkor már használhatjátok. Ha csak kitámasztva ül meg, szerintem még nem elég erős a hátgerince és később gondok lehetnek.

Érdekes, hogy a bátyámék 2 éves lánya 20 hósan élvezte igazán a kompot, pedig már 11 hósan egyedül, stabilan ment.

2009. nov. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Szép napot kívánok nektek!
2009. nov. 11. 10:38
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 6 hónapos korától van benne a lányom, akkor tettem bele amikor már magától meg tudott ülni stabilan. Ha játszott nem dőlt el, akkor már bele tettem.
2009. nov. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
8 hónapos a lányom,két hete feláll és lépeget.Tegnap tettem bele elöször 10 percre.Elég jól elvolt benne.
2009. nov. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
46%
nekem nagyon jó barátom a gyermek ortopéd orvos-s ő azt mondta SOHA ne használjam babámnál a bébikompot-hogy a gerincének egyáltalán nem tesz jót...Én rá hallgatok!!!!
2009. nov. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!