Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor szabad beletenni bébikom...

Mikor szabad beletenni bébikompba a babát?

Figyelt kérdés
Most lesz 9hós a kifiam, de nem sokat mászik és nem ül, viszont kúszik ezerrel és feláll.
2009. dec. 1. 10:21
 1/10 anonim ***** válasza:
36%

Én semmikor nem tenném bele!!! Orvosok sem ajánlják.


Nem is értem, miért akarod használni, attól még nem fog mászni, ülni, hanem egy természetellenes pózt vesz fel, ami káros lehet neki.


Hagyd szabadon mozogni!!!

2009. dec. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Na most majd kapsz hideget és meleget is :o)

Lányom szintén 9 hónapos, rengeteget mászik,ül és lépeget a bútorok mellet, és most tettem csak bele kompba, mert nem győztem egész nap kísérgetni és figyelni.... Max 20percet van bent amíg elvégzem a dolgom.

2009. dec. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
Én úgy tudtam hogy amikortól tud ülni magától. Én fél évesen tettem bele, akkor már rendesen tudott ülni. Most 8 hónapos.
2009. dec. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sokáig nem maradt benne, nem is kényszerítettem, így 11 hónaposan tettem be először (csak bútorok mellett megy még és lépeget, de csak párat tud maga lépni). Én csak arra használom, hogy a dolgomat el tudjam végezni nap közben. Főzés, teregetés, ha a gyereknek éppen hiperaktív kedve van.
2009. dec. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Én majdnem 8 hónaposan tettem bele és imád vele rohangálni!
2009. dec. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
19%
nem ajánlatos! sokkal késöbb tanulnak meg járni azok a gyerekek akik komppal megy! nekem ikreim vannak és a fiam már elindult 9hónaposan a lányom 10hónaposan! soha nem volt komppunk!
2009. dec. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Annak a kisgyermeknek, akinek a mozgásfejlődése egészséges ütemben zajlik, semmi szüksége a bébikompra. Számára ez egy teljesen felesleges eszköz, ami csak kényelmességre és nem önálló járásra tanítja.
2009. dec. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
Szia! Nekem nem volt, de barátnőm használta. Ikrei vannak, és néha muszáj volt beletenni őket. Ha már stabilan ül magától(kitámasztás nélkül hosszabb ideig), akkor 10-20 percre beleteheted. Azzal nem értek egyet, hogy később kezdenek járni. A fiúk egy évesen elindulta, gond nélkül. Persze nem órákat töltöttek benne.
2009. dec. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%

Nem az volt a kérdés, hogy beletegye vagy ne!!!!

A kérdező szeretné, ezért arra válaszoljatok h MIKORTÓL!!!!

2009. dec. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Utolsó!Köszi, hogy leírtad a lényeget!!:)

2009. dec. 1. 22:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!