Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babykomp mellett vagy...

A babykomp mellett vagy ellene vagytok anyukák?

Figyelt kérdés
Nagyon nem tudom,hogy vegyünk-e kislányomnak:S:(
2010. máj. 20. 16:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Lányomat 7 hósan raktam bele, fél órára naponta.most 9 hós, napi 1 órát van benne.Nem maradt ki nála sem a kúszás,sem a mászás.Már feláll,lépeget.Szerintem nem lesz tőle baja.Én is megkérdeztem egy csomószor a védőnőmet, és állandóan azt mondta,hogy ha nincs benne napi 2-3 órát, akkor semmi baja nem lesz.Nekem is volt,semmi bajom.Csak be kell tartani azt, hogy ne legyen állandóan benne, akkor se ha élvezi.
2010. máj. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
27%
Teljesen eggyet értek az első válazolóval. Kisfiam 10 hónapos neki is van. Kúszott is mászott is (most is), de már felhúzza magát és megy. Igaz még egy kicsit ingatag. Szóval nem mondanám, hogy rosz hatással lett volna rá. Csak a mértéket kell tudni.
2010. máj. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
27%
A gyereknek nem árt, nekem viszont hatalmas segítség volt amikor főztem vagy takarítottam.Illetve nyáron ha kimentem gyomlálni akkor is kompban volt, hogy ne tudjon odajönni a szúros gazokat fogdosni.Én csak ajánlani tudom.
2010. máj. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
72%
Orvosok nem ajánlják. Én lányomnak nincs, mégis 10 hónaposan járni kezdett. Mászott is.
2010. máj. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
56%
Fúúú,pedig az orvosok nagyon ellenzik! Nekem már 4 hós korában a csipöszürésen mondta a doki,hogy bébikompba nehogy belerakjam! Én csak rosszat hallottam róla! De el is hiszem,mert lábújjhegyen tartja a gyerek benne a lábát,ami rosszat tesz a lábizmok fejlödésének és nem alakul ki a megfelelö egyensúlyérzék. Szóval én semmiképp nem vennék ilyet.
2010. máj. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
56%
A nagynak gerincferdülése lett,a picit biztos,hogy nem rakom bele.
2010. máj. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
66%

Mindenképp ellene!!!

gyógypedagógus

2010. máj. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
56%

Ellene.

Megvannak normális mozgásfejlődési fázisok, hagyni kell a babát szabadon mozogni.

2010. máj. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)Nem veszek neki,meggyőztetek:)
2010. máj. 20. 18:25
 10/18 anonim ***** válasza:
41%
Nem akarlak rábeszélni ha már döntöttél, de az hogy lábújhegyen van benne a gyerek hülyeség.Nekem soha nem volt lábújhegyen mert megfelelő magaságra állítottam.
2010. máj. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!