Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babykomp mellett vagy...

A babykomp mellett vagy ellene vagytok anyukák?

Figyelt kérdés
Nagyon nem tudom,hogy vegyünk-e kislányomnak:S:(
2010. máj. 20. 16:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
41%
Így van! Nekem se volt a kisfiam soha lábújjhegyen benne és 10 hónaposan önállóan megy ! Telitalpon.
2010. máj. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
58%

Mondtam a férjemnek, h gondolkodás nélkül lőjön főbe, ha csak felmerülne a fejemben a komp gondolata!!!!


Gyógytestnevelő vagyok és tanultunk a lehetséges mellékhatásokról.


-az állásra még éretlen gerinc túlterhelése


-helytelen talpérintkezés beidegződése járás közben


-gyakoribb koponyasérülésre való esély ( ha hanyatt esik homorít majd, mint kompban, először mindíg a feje ér majd le...)


Persze veszett kényelmes megoldás a szülőnek, de megéri????????

2010. máj. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
56%
Miért kell szegény gyereket egy ilyen guruló vmibe erőltetni?! Nagyon nem javasolják.
2010. máj. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
54%

Ellene, es a jaroka ellen. sajnos nagyon sok anyuka korlatozza a gyereket ilyen modszerekkel, igy-ugy persze megmagyarazva, ahelyett hogy 2 eves koraig megtanitana esni kelni vigyazni magara es szotfogadni, hogy kesöbb ne legyen baja, amikor mar komolyabb balesetek törtenhetnek, mint az hogy seggre ül vagy kicsit beüti a fejet.(mivel egy habokos 2 eves mar fel tud maszni akar a polc tetejere is es onnan fejest ugrani :S )

Es emellett meg karos is a gyerekre. Persze tudom, hogy nem feltetlenül lesz eszrevehetö a rosszul fejlödes, de majd kesöbb elö fog jönni.

2010. máj. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Nikcsi ***** válasza:
70%
Ket gyerekem van, a nagyobbnak nem volt se jarokaja, se kompja (kicsinek se lesz), megis mindent tudtam csinalni mellette.
2010. máj. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Gondolom azok szavaztak le akik használják a kompot, és lelkük mélyén megérinttett a lelkiismeretük, de annál sokkal rosszabbul esik, h olvashatták, milyen rosszat tesznek a gyereküknek hosszútávon. Nem 2-3 éven belül, hanem 20-30 éven belül jönnek majd a gerincproblémak, de akkor te már nem fogod hibásnak érezni magad, hisz már felnőtt, miért nem figyel magára, pedig már az elején elrendezted.... Tegnap a 18.39-es voltam. Lehet újra leszavazni.
2010. máj. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
8 hónapos lesz a kisfiam, egyedül feláll, felül már, kúszik-mászik. Azóta, amióta ezeket csinálja, én bizony bele szoktam tenni a kompba időnként, és nem látom semmi hátrányát. És egyáltalán nem lábujjhegyen jár benne, hanem teli talppal. És nagyon élvezi, hogy körbe tudja járni a kérót vele. Olyan gyorsan halad, nem győzök szaladgálni utána. Hangosan sikongat benne, gondolom nem szenved benne. Ha éppen valamilyen házimunkát kell végeznem, és nem tudok rá felügyelni, inkább beleteszem a kompba, minthogy az egyedül felállást gyakorolgassa a járólapon, ahol egy rossz mozdulat, és már koppan is a feje. Hangsúlyozom: nem egész nap van benne, tudni kell a mértéket. De azóta, amióta használjuk, úgy látom, még ügyesebb.
2010. máj. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

10,5 honapos a kisfiam.Nincs neki es nem is lesz.

Multkor az orvosunk mondta,hogy nyugodtan vegyek neki egyet es fel-1 orara tegyem bele.Hat szolni sem tudtam semmit.

Szomszed kislany meg csak 6 honapos de allandoan kompba van.Meg nem szoltam semmit az anyjanak de komolyan rossz volt latni azt a picit ott:(

Az en fiam csak 9 honaposan kezdett maszni es most is meg csak a butorokba kapaszkodva jarkal de szerintem raer meg 1 eves koraba elindulni(en is 13 honaposan mentem).

Nem kockaztatom a babam egezseget ezzel!!!

2010. máj. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!