Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igaz az hogy a babykomp...

Igaz az hogy a babykomp ártalmas a baba fejlődésére?

Figyelt kérdés
2008. júl. 10. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy igen, ezért én biztos nem is fogok venni a törpimnek. Szépen megvárom ameddig ő magától érzi, hogy eljött az ideje annak hogy felálljon, majd pedig elinduljon.
2008. júl. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy tudom, hogy nem ajánlják most már, mert ezzel nincs motiválva a kúszásra- mászásra. Helyette a rugós hintát ajánlják, mert az nagyon jól fejleszti és erősíti a lábakat. Érdemes megnézni, én is olyat fogok beszerezni a Kismancinak.
2008. júl. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

Szia.

az én lányomnak vaan,mióta tud ülni,e´s áll.Nagyon szereti.Persze nincsen benne sokat.

2008. júl. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
nekünk is volt de elöbb megvártam amig magátol tudott ülni és imádta, de soha nem hagytam benne egyedül.
2008. júl. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Igen!Úgy tudom, hogy talán Kanadában, már be is tiltották. Olyan moszásokra készteti a babát amihez még nem elég fejlett a kis idegrendszere. Az én kislányomnak soha nem volt bébikompja és mégis elindult 9 hónaposan!

Nem kell erőltetni semmit, hagyd hogy a baba a saját tempójában fejlődjön. Diplomás ápoló vagyok, valamelyest értek az efféle dolgokhoz... :)

2008. júl. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2008. júl. 16. 22:40
 7/7 -Pimpike- ***** válasza:
Szia! Én is elleneztem a bébykompot.A kisfiam 6 hónaposan felállt majd ezt gyakorolta egész nap. Az volt a baj hogy miután felállt elengedett mindent és nagyot koppant a feje a parkettán és a kövön is, egy percre sem lehetett magára hagyni( a járókában üvöltött). Nem tudtam mellette semmit sem csinálni végső megoldásként kölcsön kaptunk egyet, megnyugodott és boldogan lépegetett. Mi 4 hónapig használtuk de nem egész nap csak amikor főztem. A kis fiam 10 hónaposan elindult.
2008. szept. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!