Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babát lehet ilyen babzsákfotel...

Babát lehet ilyen babzsákfotelben altatni? Amolyan 2in1 változatban: vagy mi ülünk benne, vagy a baba alszik benne. A baba számára nem ártalmas ilyenben aludni?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2009. nov. 7. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Jó kérdés... :)

Igazából nem tudom mennyire ártalmas, de azt tudom, hogy a babzsákfotelek is olyan golyókkal vannak töltve, mint a szopipárnák. A szopipárnán meg javasolják a babákat altatni főleg hasfájás esetén. Persze nem éjszakára, csak mondjuk egy napközbeni szunyókálás szerintem belefér. Biztos nagyon kényelmes. Nekem szopipárnám van, a párom alig várta, hogy én és a babám kivonjuk a használatból, mert ő is szeret rajta aludni. :) Nem puha mint egy párna, nem süllyedsz bele, de mégis tartása van és felveszi az alakot. Viszont az is igaz, hogy a babák hátának a leghelyesebb még kiskorban az egyenes, inkább kemény fekhely... Ez csak az én eszme futattásom, igazán nem tudtam segíteni, csak a véleményem írtam le. :)

2009. nov. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát én is pont ezért kérdezem, hogy vajon ez egészséges e, vagy sem, mert nem egyenes. Viszont valóban nagyon kényelmes lehet(még nincs, csak szeretnék). Valamiben viszont tudnál mégis segíteni (mivel lehet, hogy én fogok varrni egyet), ha megírnád: Mi az azaz anyag, amivel úgymond megtömik az ilyeneket?

Meg ha valaki tudja, hogy egy a 3. képen látható babzsákfotelhez, ill. a lábtartóhoz külön-külön kb. mennyi ilyen tömő anyag kell?

2009. nov. 7. 21:55
 3/5 A kérdező kommentje:
Polisztirol golyóval van töltve?
2009. nov. 7. 22:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, polisztirol golyóval. Találtam egy oldalt, ami segítségedre lehet a készítésnél: [link]

Én is próbáltam egyszer csinálni, de nem jött össze. Nem igazán van már időm a gyerkőc mellett... :)

2009. nov. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem alhat benne. A polisztirol golyók antiallergének, nem telepszik meg bennük az atka, egyéb állat. A babzsák lényege, hogy megtámasza a gerincet és átvegye, megtartsa a test hőjét. Egyre kell vigyázni, ne legyen olyan nagy méretű, hogy beterítse a babát. A relaxfotel.hu-tól vettem a szopis párnát és a zsákfotelt is, ugyanazzal töltik.
2009. nov. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!