Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a baba húzza fel magát...

Ha a baba húzza fel magát ülésbe az nem ártalmas neki?

Figyelt kérdés
3 hós lesz a kisfiam,de ha hozzáérek a kezéhez máris kapaszkodik,emeli a fejét és húzná fel magát ülő helyzetbe.Nem erőltetem ,ő akarja és ha nem segítek nekikezd a sírásnak,ha felül mosolyog.Nem ártok ha segítek neki?
2009. máj. 18. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
De ártasz, még nagyon picike, és még nem kész rá a csípője. Egy pár másodpercig még nem káros.
2009. máj. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Nekem is ezt csinálja a kiscsaj, a dokinéni azt mondta, hogy ha ő húzza magát nyugodtan, csak néhány perc után vissza kell fektetni. Ültetni pedig csak ölben megtámasztott háttal, de az is max. 10 perc. És azt mondta, hogy látni fogom, hogy mikor lehet már többet.
2009. máj. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszoló vagyok. A babákat ilyen idősen nem szabad ültetni, meg kell várni ameddig magától ül fel, mert ameddig nem ő kezdeményezi addig nem elég erős a hátizomzata és görbén fog ülni.És le lehet pontozni, mert nem értesz velem egyet. Nem hiszem, hogy a dokinéni, azt mondta, hogy ültesd a gyereked 3 hónaposan. Sőt ki támasztani sem lehet!
2009. máj. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy tudom, hogy 3 hónapos pici babát még nem szabad ültetni. Nálunk is volt ilyen helyzet, és a védőnőtől "megkaptuk a magunkét". Lehet hogy csak más szögből szeretné látni a környezetét.
2009. máj. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok: Miért gondolod, hogy én pontoztalak le? Az nem jutott eszedben, hogy nem én voltam? Már csak azért is, mert nem szoktam pontozni.
2009. máj. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én sem szoktam pontozni :)a válaszokat pedig mindenkinek köszönöm.
2009. máj. 21. 09:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!