Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák öszintén? (lent)

Anyukák öszintén? (lent)

Figyelt kérdés
Borultatok már ugy ki hogy a babával együtt ti is sirtatok?Depresszio lehet?Örökké egyedül vagyok a babámmal semmi segitségem nincs és egyszerüen ma már teljesen kiborultam.Semmit nem aludt egész nap 1,5órát részletekben.Mostanra már kész vagyok nagyon.10hónapos baba anyukája.
2009. okt. 7. 21:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Én éjszaka szoktam kiborulni,mert június közepe óta nem alszik éjjel a fiam.

Már annyira fáradt vagyok,hogy néha kiabálok is vele,nem mintha tehetne szegényem róla!

De senki nem tud nekem segíteni mi lehet a baj,az orvos is azt mondja,hogy soha nem fog kiderülni!

Pedig szerintem ez nem normális.

A nappalaink szuperek,de éjjel olyan,mintha valami baja lenne.

Felveszem és még a karomban is sír,persze álmában,mert nem nyitja ki a szemét,úgy visít.

Már nagyon fáradt vagyok,kialvatlan és elkeseredett!


Csak arra tudok gondolni,hogyha már értelmesebb lesz,tud beszélni,elmúlnak a problémáink:(!

2009. okt. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Huu,igen nekem is van lelkiismeret furdalásom hogy ennyire kiborulok szegény csepp gyermektől.Tényleg nagyon aranyosak vagytok hogy válaszoltok.Köszönöm szépen:)
2009. okt. 8. 12:29
 13/15 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én egy fél órája nyugodtam le. Nem volt nagy hiszti, de kiborult a bili. 4 hónapos kisfiam mostanában már csak 20-30 perceket alszik nappal, ami nem elég neki, mert nyűgös, sírós, hisztis lesz, de visszaaludni nem tud, altatni sem tudom, így próbálok vele játszani. Ma 11-kor kelt fel 20 perc alvás után, épp teregettem, addig betettem a pihenőszékbe, már messziről hallottam, hogy visít. Bemegyek hozzá és véres volt a textil pelusa, meg a kis keze. Állandóan az öklét harapdálja és felsértette a nyelve alatt. Próbáltam levágni a körmét, még jobban visított. Aztán felhergelte magát és fél12-től fél1-ig úgy ordított, hogy levegőt alig vett, verte a víz, a karomban sem volt el, sem a babakocsiban, sem kiságyban, sem pihenőszékben.... sehol. Végül az 1 órás ordítás kimerítette, így most alszik én meg csendben dühöngök. Persze leszidtam, hogy miért kell folyton a kezét csócsálnia?? Normális vagyok?? 4 hónapos, mit csináljon, ha ne a kezét rágja? Úgy szégyelltem magam.


Ráadásul ma megyünk a 4 hónapos oltásra, azt hiszem ma ilyen napunk lesz, és a következőkben is.


Mindenkinek kitartás! Jó volt leírni ezt a mai esetet.

2009. okt. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
utolsónak: szerintem jön a foga, ezért eszi az öklét ennyire. nézesd meg a dokival az ínyét oltás előtt.
2009. okt. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem is, mert fehéredik az ínye, bár még nem duzzadt, meg nyálzik is nagyon. Gondolom, hogy mocorognak a fogcsírák, ezzel nem is lenne baj. Csak úgy megijedtem, hogy leszidtam. Ezt sajnálom nagyon. :(

13.06-os voltam

2009. okt. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!