Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák öszintén ti is alszoto...

Anyukák öszintén ti is alszotok (pihentek) napközben amikor a baba is alszik? (én igen)

Figyelt kérdés
2009. szept. 17. 11:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Amikor picik voltak a gyerekek, akkor rendszeresen én is aludtam a babával egyidöben, szerintem ez a normális, egy agyonfáradt anyuka nem tudja 100%-osan ellátni a picit.
2009. szept. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Én nem! Tök őszintén! Pedig sokszor nagyon fáradt vagyok. Csak akkor van időm főzni, takarítani ha alszik. Nyelvet is elkezdtem tanulni, így ha esetleg semmi dolgom nincs, akkor is inkább tanulok. A párom viszont kihasznál vele minden pillanatot az alvásra!
2009. szept. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Én csak olyankor tudom rendesen tenni a dolgomat, így sajna nem tudok aludni. Egyébként is bagoly típus vagyok, ha reggel sikerül magamat éberré varázsolni, utána már több időbe telne az elalvás, mint amennyit valójában a picikém alszik. Bár már ez is haladás, másfél éves koráig egyáltalán nem aludt az éjszakán kívül és akkor is 2-3 alkalommal felébredt hosszabb-rövidebb időkre. Úgyhogy én most élvezem az éjszakai alvásokat 10-reggel 6-ig, után jó esetben még 8-ig, ha sikerül visszaaludni. Már ez is nagy ajándék.
2009. szept. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
17 hónapos a kisfiam,amióta megszületett én igenis amikor tudok lefekszem ha Ő is alszik.Szerintem ez így jó.Nem örülnek a babák egy kimerült nyűgös anyukának. :D
2009. szept. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Én is aludtam a picivel, de amióta csak egyszer alszik azóta nem tudok vele lefeküdni.

A nagy jön haza a suliból...

Be kell engedni, meg hát ilyenkor szoktam takarítani stb...

Amíg aludt délelőtt meg délután is akkor még jó volt.

14 hós baba anyukája

2009. szept. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Én szivesen aludtam volna mindig mindenki ezt mondta h eleinte aludjak napközben mikor a baba is. Az a baj hogy én akármilyen fáradt vagyok, nem vagyok képes napközben aludni :(

Így nekem az első pár hónap tiszta fáradtságban és kómában telt :( nem is szivesen emlékszem rá vissza pedig végülis felejthetetlen időszak kéne legyen.

De teljesen megértem azt, aki napközben alszik a babával. Jól is teszi :)

2009. szept. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

szia!


Semmi rossz nincs abban, ha te is alszol napközben a babával. Kezdetben én is így tettem, főleg az elején, amikor hullafáradt voltam estére... de nálunk aztán beállt a rendszer és a kisfiam olyan rendes, hogy a hajnali fél 5ös etetés után hagy reggel 8-ig, 9ig "lustálkodni" :))

2009. szept. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
nem mindig alszom el,de lepihenek,mert az sem jó ha kimerült vagyok.Ne legyen senkinek lelkiismerfurdalása a miatt,hogy alszik a babával néha,ez természetes.
2009. szept. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok köszönöm a válaszaitokat:)
2009. szept. 17. 12:07
 10/20 anonim ***** válasza:

Most 3 hónapos, amióta nem kel fel éjszaka (2 hete), már nem alszom napközben.

Előtte alig vártam, hogy elaludjon, egyből lefeküdtem én is... :-))

2009. szept. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!