Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák öszintén ti is alszoto...

Anyukák öszintén ti is alszotok (pihentek) napközben amikor a baba is alszik? (én igen)

Figyelt kérdés
2009. szept. 17. 11:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Volt olyan időszak, amikor alig aludt éjjel a lányom, ez kb. 2-2,5 hónapig tartott, akkor aludtam vele együtt. Mostanában csak ritkán fekszem le én is, nem nagyon szeretem a nappali alvásokat, mert fáradtabb vagyok mint alvás előtt. Meg mire jóízűen elaludnék, már kel a lány. :) Nekem mostanában a netezés a pihenés ilyenkor (pl. most is alszik).
2009. szept. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat:)
2009. szept. 17. 12:34
 13/20 anonim ***** válasza:
Míg pici volt én is sokszor lefeküdtem vele. Aztán utoljára talán olyan 5 hónapos lehetett, mikor vasárnap délután úgy döntöttünk apával, hogy mi is szundítunk. Jó volt édes hármasban. De mióta 2szer alszik napközben, és 10 órát alszik éjjel, azóta éjjel kipihenem magam, és nappal teszem a dolgom, vagy netezek, mint most is.
2009. szept. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Én igenis, ha fáradt vagyok, lefekszem vele együtt. És le is kell! Az elején, mikor éjjeleztünk, akkor minden délután lefeküdtem, másképp nem bírtam volna, most meg csak, ha fáradt vagyok. Utána sokkal hatékonyabb az ember, be lehet hozni a lemaradást. így egy gyerek mellett meg tudom oldani, nem tusom, hogy kettő mellett majd hogy sikerül.
2009. szept. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Az utolsó vagyok, ja és egy fáradt feleség, az a férjnek sem jó, ha estére használhatatlanná válunk. Hiába ragyogna a ház, az a férjet nem érdekelné úgy, mintha őt elhanyagolnánk. Egyébként így is megoldom, hogy rend van nálunk általában.
2009. szept. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
20 hónapos a lányom, kb 10-szer aludtam nappal. Ilyenkor főzés, mosás, rendrakás. Akik alszanak a babával ezt mikor csinálják meg? Én is akarok :(
2009. szept. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
5 hós babámmal mg minden reggel visszafekszem. Ha szerencsém van 2 órát is szundizunk, ha nem félóra, így mire elaludnék már kelünk is. Az első hónapban nem aludtam vissza vele, hát ne tudjátok, ma azt gondolom, nagy hülyeség volt a részemről. A házimunkát vagy a két másik alvása közben csinálom vagy este, ha megjött a férjem és Ő babázik.
2009. szept. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

14:53-os: amig a baba pici, adiig fontosabb egy kipihent és jókedvö anyuka (és feleség), mit egy ragyogó lakás egy nyügös és mogorva növel. A házimunka megvár, ha nincs minden teljesen rendben, az se baj. Ha a gyerek nagyobb lesz és többet tudsz éjjel aludni, akkor lesz idöd arra is, hogy takarits, meg arra is hogy eleget tudjál pihenni.

Amit sokan elfelejtenek, hogy nem CSAK anyukák, hanem feleségek is és a párjuknak is szüksege van rájuk (nem csak szexre gondolok!!!)

2009. szept. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem alszok vele, mert már teljesen átalussza az éjszakát. Amíg nem aludt éjszaka, addig én is lefeküdtem vele napközben :-)
2009. szept. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én belevonom délelőtt is egy kicsit a házimunkába,meg délután is."segít"teregetni,rendetrakni,csak időbeosztás kérdése,naeg hogy a férfi mennyit segít.És alszom édesen 2 órát délután ha letettem Őt is.36 hetes 17 hónapos kisfiúval.
2009. szept. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!