Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák öszintén? (lent)

Anyukák öszintén? (lent)

Figyelt kérdés
Borultatok már ugy ki hogy a babával együtt ti is sirtatok?Depresszio lehet?Örökké egyedül vagyok a babámmal semmi segitségem nincs és egyszerüen ma már teljesen kiborultam.Semmit nem aludt egész nap 1,5órát részletekben.Mostanra már kész vagyok nagyon.10hónapos baba anyukája.
2009. okt. 7. 21:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
Pont ma :( És még csak 5 hónapos
2009. okt. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hu,hallod már nagyon kész vagyok alig élek.Köszönöm a gyors válaszodat:)
2009. okt. 7. 21:06
 3/15 anonim ***** válasza:
66%
persze, h volt. szerintem mindenkinél van ilyen...
2009. okt. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%

Egy éjszaka két hete kb.

Éjféltől fél négyig felváltva sírt - játszott - hisztizett...

Hasfájással ébredt, aztán az elmúlt, de nem akart visszaaludni, játszani akart, azt nem hagytam, altatni próbáltam, erre ordítani kezdett újra...


Kettő órakor kiborultam már én is.

Aztán összeszedtem magam, és nagy nehezen fél négyre elaludt.


Hozzáteszem, hogy nálunk átlag heti két éjszaka nagyon zűrös...

Most pl a foga jön, most azért van fél óránként fent éjjel.


Nem egyszerű.

Kitartás nekünk.


8 hónapos

2009. okt. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Tényleg köszönöm szépen a válaszaitokat.Ma nagyon nehéz napom(unk) volt.
2009. okt. 7. 21:14
 6/15 anonim ***** válasza:
84%

Hajajj, az én 10hósom is ezt műveli pár napja.Úgy vészeljük át, hogy napi 4-5 órát sétálunk, én persze alig élek.Sőt ma azt is eljátszotta, hogy kiakart mászni a babakocsiból , üvöltött, kikellet vennem és cipelni a 11 kg seggét, az persze tetszett neki.

Na , megyek is aludni, mert holnap is tuti ez vár rám.

Fel a fejjel, próbálj te is sokat levegőn lenni, most még olyan szép idő van!

Talizhatnánk is, ha netán a közelben laksz:)

Ancsy

2009. okt. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
59%
Miért vagy egyedül? Ne legyél egyedül!! Tessék kimozdulni otthonról! Piac, sarki fűszeres, park, játszótér, játszóház...mindegy! Sodrás az emberek közé! Ha már nagy lesz a gyereked visszasírod ezt az időszakod, hogy nem élted meg úgy ahogy megélhetted volna!! Nem éri meg!
2009. okt. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Jóreggelt mindenkinek!Igazad van 21.35. de ahol mi lakunk egy épkézláb értelmes ember nincs.Most költöztünk ide próbáltam én beszélgetni közértesekkel zöldségesekkel de mint a bubánatos szűzmáriák ugy néznek rám mert lehet hogy idegen vagyok még nekik itt.A férjem meg éjjel nappal dolgozik a szülök 200km.re laknak tölünk.Köszönöm tiszta szivből mindenkinek a válaszát.Szép napot kivánok mindenkinek:)
2009. okt. 8. 06:36
 9/15 anonim ***** válasza:
53%
még annyira nem borultam ki.olyan már volt,hogy annyira fáradt voltam agyilag és fizikailag,hogy elég rossz kedvem volt,nyügös voltam egész nap,de elég kevésszer fordult még elő hála istennek.ha fáradtabb vagyok,vagy ugyérzem kezd elfogyni a figyelmem,türelmem,akkor én mindig sétálni idulok 9 hós babámmal.mindeggy hová,csak menjünk.aztán igaz,hogy a séta kifáraszt,de mire hazaérünk,már sehol a türelmetlenségem,nyügösségem.nekem igazából ez segít.próbálj keresni te is valami levezetést,vagy egyszerüen,állíts fel sorrendet.amikor fáradtabb vagy kevesebbet foglalkozz a háztartással,amikor alszik,ha alszik akkor pihenj le te is.nem lesz senkinek semmi baja ha egynap hideget esztek és nincs meleg étel az asztalon.kitartást neked.
2009. okt. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a helyzet. Az én féjem sajna este se jön haza mert külföldön dolgozik! Most már 3 hete, hogy nincs itthon. Nagyon nehéz teljesn egyedűl. Megértelek... Néha én is teljesen kivagyok, utána meg tök lelkiismeretfurdalásom van , hogy milyen türelmetlen vagyok!:( Néha én is szívem szerint jól kibőgném magam. De a babó miatt inkább visszatartom...Hát kitartás neked is...
2009. okt. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!