Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mióta eszik már a babád...

Mióta eszik már a babád virslit, danoninot, péksüti belsejét, tölcsért?

Figyelt kérdés
2009. okt. 6. 12:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
10 hós a fiam és még egyiket sem adtam neki. Helyette babakeksz, babajoghurt, vagy natúr joghurt gyümivel, túró gyümivel. Fagyit kostólta a nyáron, de tölcsért nem kapott. Alapvetően mindent megkostoltatok vele, amit én is eszem, de csak egy nyalintást kap, hogy érezze.
2009. okt. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

9 honapos mult a babam

8,5 honapos koratol kap minden nap 1-2 kicsi(barackos vagy bananos) Danoninot, nagyon szereti, vegre valami amit megeszik joizuen :)

virslit nem adok neki es nem is fogok egy darabig, mert akarmilyen jo minosegu is legyen, akkor is hushabbol keszul es nem husbol, es azert nem folyekony, mert stabilizaljak kemenyitokkel. de ez az en dontesem, mindenki a magaet..

peksutemenybol kiflifeleket kapott mar ragcsalni, kenyeret, vagy babakekszet

tolcsert nem is jutott eszembe adni neki, szerintem az nem olyan nagy kulonlegesseg, hogy meg kellene kostoltatnom vele

2009. okt. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

17 hónapos

virsli, danonino nem, osztom a véleményt, ezek lomok. Virsliből szerintem nincs jó minőségű, mert mind hulladékhúsból készül, mint a felvágottak nagy része.

Viszont az enyém is eszik pulyka és csirkesonkát, de kizárólag színhúsból készültet.

Péksütit már kap 10-11 hónapos kor óta, de azt én sütöm itthon (kakaóscsiga, túróscsiga, stb)

Tölcsért is evett már egy éves kora körül.

2009. okt. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Na akkor én vajon milyen anya vagyok, amikor evett már a fiam néha pl. chitos chipset is???

És sokszor pufi-kukit?? és fagyit, vagy jégkrémet?? amikor mi ettünk... :) szerintem semmi baja nem lesz néhány pár falattól

2009. okt. 6. 14:18
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

9 hósan fagyi,jégkrém,chips?Gratula.Akkor amiket kérdezel nyugodtan adhatod.

Bár inkább megköszönhetted volna az előzőek válaszát,nem támadni kéne.Válaszoltak a kérdésedre és kész.

2009. okt. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Valóban furcsa a kérdező, támad minden kommentjében (persze nyilván a veszekedő anyukáknak szól), de nem köszönte meg a normális kommenteket. Tényleg, miért nem azt kérdezted, hogy chipset eszik-e már a gyerek?
2009. okt. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM A SOK-SOK HASZNOS VÁLASZT, ÉS TANÁCSOT KEDVES ANYUKÁK! MINDENKINEK SOK-SOK ++++++
2009. okt. 6. 16:18
 18/18 anonim ***** válasza:
85%

Ha rám hallgatsz, holnap már pacalt adsz neki, de lehetőleg jó zsírosat, hadd hízzon.


Pontozhatsz le bánom is én, én is írtam Neked normális választ erre nekünk esel. csináld ahogy akarod, ha 9 hónaposan chipset eszik akkor minek kérdezed meg, hogy virslit ehet-e. Gondolom már az első korty kólán is túl van.


Ja és Neked is sok sok ..........

2009. okt. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!