Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónaposnak adtok már Danoninót?

7 hónaposnak adtok már Danoninót?

Figyelt kérdés
2011. márc. 23. 12:34
 1/9 anonim ***** válasza:
nem.egy éves kor után adtam neki,de csak néha.tele van mű cuccal.a tejterméket amúgy is nyolc hónapos kor után javasolják,de akkor is natúr joghurtot gyümölcscsel,túrót.Ráér még ilyen mű sz@rokat enni
2011. márc. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Neeem. Igazság szerint én nem is akarok majd adni,minek. Nem egészséges. 7 és fél hós anyukája.
2011. márc. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Dehogyis.

1. az összed danone termék egy rakés sz@r

. 7 hónaposnak még egyáltalán nem javasolt a tejtermék adása

3. az összes ízesített, és gyümölcsösnek kikiáltott joghurt, túró sem gyereknek való

2011. márc. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor várok még a natúr joghurttal is . Egyenlőre marad a tejpép gyümölccsel .
2011. márc. 23. 13:05
 5/9 anonim ***** válasza:
igen, más kapott de nem állandóan gondolom Te sem mindig azt akarsz neki adni :)
2011. márc. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom mi mostanában ez a "danoninoőrület" az anyukák közt. A reklámokban megpróbálják úgy beállítani ezeket a vackokat, hogy milyen egészségesek a gyereknek, pedig nagyon nem.Ezzel nyugtatgatják a szülők lelkiismeretét, hogy olyat adnak a gyereknek, ami finom és még egészséges is. Ráadásul brutál édesek , a gyerek hozzászokik és a normális ízű, minőségű, összetételű kaját nem fogja megenni.

ÉN BIZTOSAN NEM FOGOK NEKI ILYESMIT ADNI.

Helyette: túró+joghurt+gyümölcs pürésítve, de ezt is csak 8 hónapos kora körül.

2011. márc. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi sem ettünk még ilyesmit a kislányom is 7 hónapos. Helyette humana tejdesszertet kóstoltuk az mégis csak babáknak van és ízlett neki nagyon. Ebből van több íz is 4db-os csomiban van, de lehet kapni nestle-set is. 2-3 naponta egyet kap uzsira, szerintem ezt ti is ehettek.
2011. márc. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az én lányom 22 hónapos, de danoninot még nem evett, meg semmit, ami tele van minden adalékkal, nem adok neki.

(engem a túróruditól is ráz a hideg)

2011. márc. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lassan 14 hónapos a fiam, de még nem kapott! Bolti gyümölcsös joghurtot is csak egyszer kapott eddig, lidl-ös nagyon finom körtés joghurtból. Egyébként natúr joghurtot adok, és én teszem hozzá a gyümölcsöt!
2011. márc. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!