Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos babámnak adhatok...

9 hónapos babámnak adhatok Danone Danoninot? Ajándékba kapta, és nem tudom, hogy oda lehet-e már neki adni!?

Figyelt kérdés
2010. okt. 17. 21:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Persze,nyugodtan odaadhatod neki... :)
2010. okt. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Bár most jutott eszembe,nem írtad milyen ízű,mert ha málnás azzal én várnék még...
2010. okt. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Van málnás,és banános.
2010. okt. 17. 21:34
 4/17 anonim ***** válasza:
A banánosat odaadhatod neki nyugodtan! :)
2010. okt. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!!
2010. okt. 17. 21:39
 6/17 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, a danonino-t csak 2 éves kor után javasolják, ráadásul glutént tartalmazhat (sajnos érintettek vagyunk, nekünk ez tiltólistán van). Én nem adnám még neki, bár tény, hogy sookan adják.
2010. okt. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
9 hőnaposan lànyom csak ezt ette meg, mert az összes többi joghurttól kiütéses lett! A málnástól sem lett semmi baja, egy szem mag nincs benne! Az apró magvas gyümölcsöket ugye nem ajánlott adni, mert az apró magvak allergizálnak, de málnàs áfonyás bèbiètel is van 4 hós kortól, csak mag nélkül! Na meg amilyen picik azok a joghurtok, egyszerre 2-3 vagy volt hogy a 4 is lecsúszott egy uzsonnára:) nekem a danonino a legfinomabb:)
2010. okt. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem kötekedni szeretnék,de a Danonino nem tartalmaz glutént.Ha érintettek vagytok benne,gondolom tudod,hogy a gabona félék tartalmaznak glutént,ebben pedig nincsen,mert ez csak joghurt.
2010. okt. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nyugodtan odaadhatod.

Amúgy tartalmazhat glutént, mert olyan üzemben készül ahol olyan joghurt is készül amit teljes kiőrlésű gabonával vagy müzlivel dúsítanak. Így nyomokban tartalmazhat.


Kérdező ha a babád nem glutén vagy tej érzékeny akkor nyugodtan eheti. A málnásat is, mert a magok allergizálnak és az nincs benne. Az enyém 7 hónapos kora óta kapta alkalmanként.

2010. okt. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Elvileg lehet, viszont olvasd el mik vannak benne. Teli kemikáliával. Inkább adj neki bio natúr joghurtot gyümölcsel keverve.
2010. okt. 18. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!