Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Málnás, epres danoninót lehet...

Málnás, epres danoninót lehet adni 8 hónapos babának?

Figyelt kérdés
2011. febr. 12. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább ne... Persze, sok málnát vagy epret nem tartalmaznak, de jobb félni.. Ha nem szeretnéd, hogy a gyereked utána soha életében ne ehesse ezeket a gyümölcsöket, inkább várj velük minimum másfél éves korukig! Én, hülye csak málnás tejpépet adtam, mégis másnapra csupa pötty lett a lányom...
2011. febr. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én 10 hónapos korától kóstoltattam meg a lányommal a málnás-epres (nem danoninó), hanem felnőtt joghurtokat. (az enyémből eszegetett pár kanállal). Hálistennek sosem volt rá allergiás, nem ártott meg neki. Most 2,5 éves.
2011. febr. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok. 8 hónaposnak azért még ne adj nagyon ilyeneket, hisz ezekben benne vannak még a magok, és köztudott, hogy a málnának és az epernek a magja az allergizáló. Van olyan bébiétel, amiben már 5 hónapos kortól van málna eper, (azokban nincs mag), azokat én pld. már 5 hónapos korától adtam neki (miénk tápszeres volt).
2011. febr. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Még danoninót sem adnék nemhogy málnás,epreset!A Danone termékek tele vannak mindenféle E betűkkel,szutykokkal!
2011. febr. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nem. ez a legrosszabb amit adhatsz :D bocs :)

egyrészt a málna és az eper aprómagvas, tehát majd csak 1,5-2 éves korában kaphat, másrészt a danonino tejből van, tehát egy éves kortól.

azonkívül tele van E-"vitaminnal", amire egy 8 hónaposnak semmi szüksége!

adj neki natúr joghurtot friss gyümölccsel, azt épp most vezetheted be.

2011. febr. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

NE!

vegyél natúr joghurtot, és keverd össze 4-5 hós kortól adható bébiétellel.

nemcsak olcsóbb, hanem nincs benne ízfokozó, emulgeáloszer, meg ilyenek...

2011. febr. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!