Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól lehet Danone danonino...

Orchidea001 kérdése:

Mikortól lehet Danone danoninot adni a babanak? Hány hónapos kortól?

Figyelt kérdés
2011. máj. 2. 19:45
 1/10 anonim ***** válasza:
19%

Hónapos?

Éves koprtól SE, nézd meg mi van benne, ráadásul Danone, a lehet legxarabb termékeik vannak.

A Danonino egy műcucc, ami nem gyerekeknek való.

2011. máj. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%
Egyetértek az előttem szólóval, a Danone ternékektől fuss, de messzire!
2011. máj. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A fiam már mindent eszik, de danoninot nem adok neki, mert tiszta műanyag. Nem vagyok egy paramami, de azt akkor sem. Viszont könnyű és finom natúr joghurtot szoktam neki adni, teszek bele gyümölcsöt, de natúran is megeszi.
2011. máj. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
semmilyen danone terméket nem adok neki,és mi sem esszük.joghurtból a lidl-ben kapható milbona joghurtot esszük,illetve lidl-ben kapható gyerekeknek való kis joghurtot adok a fiamnak,de azt is csak pár hónapja.most 20 hónapos.kóstolásképpen evett már danoninót egy éves kora után,de amint elolvastam az összetevőket,nem vettem többször
2011. máj. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Így van, semmikortól!
2011. máj. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Miért, mit tartalmaz a danonino?


egy 3 hónapos kisfiú anyukája

2011. máj. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

OFF!


Erre én is kíváncsi vagyok.


7,5 hónapos kisfiú anyukája

2011. máj. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Többek között tele van finomított cukorral. Nagyon egyetértek az előttem szólókkal, nem embernek való táplálék.
2011. máj. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A danonino tipikusan az "élelmiszernek látszó tárgy" finomított cukorból, mindenféle káros adalékokból, gyakorlatilag folyékony műanyag. Csak két dolgot nem látott: gyümölcsöt és joghurtot. Minden más van benne.
2011. máj. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

az enyem nem szerette a danoninot szerencsere. lidl-be kaphato hasonlo tigrises nonamet viszont imadta,es abban kevesebb muanyag volt.

de legtobbszor babajoghurtot kap (8 hos koratol, most ket eves, de meg mindig szereti, csak most mar keverjuk makmakkal (valami majmos zabpehely), vagy műzlivel :)) en a nestle felet ajanlom, van bananos (tuti siker) (ja, 6 hostol az oszibarackos meg almas, a ferjem nem szerette, a gyerek imadta azokat is), szoval bananos, epres, csokis, kekszes, vanilias :D

2011. máj. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!