Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mióta eszik már a babád...

Mióta eszik már a babád virslit, danoninot, péksüti belsejét, tölcsért?

Figyelt kérdés
2009. okt. 6. 12:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

virslit nem eszik

danoninot nem eszik

péksütit 1 éves korától, de mértékkel

tölcsért most evett 7végén, 16 hónapos.

2009. okt. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Nem kötözködésképpen kérdezem, de virslit vagy danoniot miért nem adsz neki?

Más felvágottat kap?

2009. okt. 6. 13:09
 3/18 anonim ***** válasza:
virslit 10hónapos korától,danoninot 11 hónapos korától,de csak a vanilliásat,kiflit 8 hósan kapott és tölcsért is de az nem izlik neki.Most 1 éves
2009. okt. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
pulykasonkát kap, v csibesonkát. a virsli lom, én sem eszek. a danonino meg a virsli jó barátja a szememben. adok neki gyümölcsjoghurtot helyette. amíg megeszi a normális kaját, és nem sikít a csokiért, ropiért, cukros üdítőkért, addig próbálom egészséges kajákkal etetni. oviban már úgysem fog menni:)
2009. okt. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
33%

húúúú de sajnálom, h válaszoltam....

maradjunk annyiban, h a gyermekemnek én vagyok az édesanyja. én nevelem és úgy, ahogy én jónak látom. én sem kérdezem, h te miért adsz a babádnak ezt v azt.

2009. okt. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
virslit, danoninot nem adtam még neki, péksütit, tölcsért kb. 14 hónaposan evett először. De szokott enni túró rudit is. 16,5 hós kislány anyukája.
2009. okt. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

a mi kisiunk 12 hónapos korától eszik virslit, Danoninót 7-8 hónapos korától+krémtúrót 8 hónapos korától, péksütit 10-11 hónapos korától, tölcsért ezen a nyáron kapott először és imádja, pici fagyival a szélén :)

16 hónapos kisfiú anyuja

2009. okt. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

virsli: 10 hó,

danoninot nem, könnyű és finom joghurtot kap, vagy krémtúrót: 10 hótól

péksüti: 10 hó

tölcsér: 1* evett, kb. 8,5 hós volt

2009. okt. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

9 hós a fiam. virslit most vasárnap evett először, pár katonát, én nem lom volt, hanem jó minőségű, kenyérrel kapta.

Joghurtot, danoninot, túró desszertet 8 hós kora óta kap, ezt én napi rendszerességgel adom neki! És?? Én így látom jónak!! :))

Tölcsért eddig 3x evett, az ízlik neki!

2009. okt. 6. 13:33
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

7 hónapos:

Virslit nem igazán akarok még neki adni, bár a jó minőségűt lehet egy-két hónap múlva megkóstoltatom vele.

Péksüti belsejét, ha ott vagyok mellette, picit adok neki (védőnő javasolta)

Danoninót tegnap kapott először, szintén csak vaníliásat merek (védőnő javasolta múlt héten!)

Tölcsért már kapott egy hónapja, de nagyon figyelni kell ilyenkor.

2009. okt. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!