Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, ha nagyon sír?

Mit tegyek, ha nagyon sír?

Figyelt kérdés
A babámmal minden rendben, jól eszik,fejlődik. De sokat sír,amikor lerakom, cicin mindig minden oké. Kissé hasfájós is a drága. De nem tudom állandóan felvenni, egyedül vagyok otthon, nekem is kell néha enni,stb. Sokan mondták,hogy hagyjam sírni,majd megnyugszik. Tényleg így van? És mennyi idő az? Sajnálom a kicsit, nem tudom,mi lenne a legjobb.
2008. jún. 18. 13:00
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Fáj a hasa.Szerintem nem hiszem hogy az a jó ötlet hogy hagyod sírni a gyereket.Etesd meg,itasd meg egy kis teával ha elalszi akkor minden rendben.De ha nem múlik el a hasfájása akkor el kéne vinni egy gyerekorvoshoz.
2008. jún. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én sajna ugyan így vagyok, az első időben még wc-re sem tudtam menni. Enni nem tudtam...


Semmire nem volt időm-most sem nagyon-se főzni, takarítani...

Nekem annyival rosszabb, hogy van még egy gyerekem aki szintén éhes igényli a foglalkozást...

Segítségem semmi, az elején azt hittem megzavarodok..


Ma már hagyom sírni, míg elkészül a fiam ebédje-neki is muszáj ennie. Na meg nekem is,mert emiatt majdnem elment a tejem.


Mondjuk ha mást nem én már csak kiflit v. zsömlét eszek valamivel, mert azt riszálás közben is meg lehet enni.


Mennyi idős a babád? Gondolom még elég fiatal.

Bár én sem nagyon vagyok híve, és borzasztóan sajnálom is őket-de néha hagyd sírni, amíg eszel, wc-el (bár úgy igen nehéz, legalábbis nekem)-nehogy abba a hibába ess mint én és elmenjen a tejed.

2008. jún. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Kösd fel hordozókendőbe, és mindent meg tudsz csinálni. Közben ehetsz is, de sírni ne hagyd! Attól csak elveszíti a bizalmát, akár az egész világgal szemben. Amúgy, ha cicin megnyugszik az nem hasfájás:) Rád van szüksége, pont.
2008. jún. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Eggyetértek az utolsó hozzászólóval.Hordozó kendö vagy kenguru,és hajrá.Tudsz mindent csinálni.Nálunk is ez vált be.nem biztos hogy a hasa.Lehet,hogy csak nem akar egyedül lenni.ha sír,tudja,hogy felveszed.Ne hagyd sírni.Jó kicsit lehet,de ne félórákat.

Nekem mára a lányom elvan magának is,+jön velem mindenhová a komppal.elötte pedig vittem pihenösze´kestül,mikor pedig kendövel.

2008. jún. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nem hagyom sírni, csak ha tényleg muszáj, pl. ha már nagyon éhes vagyok. A hordozókendő jó ötlet, már gondoltam rá. Köszi mégegyszer!
2008. jún. 18. 14:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne hagyd sírni semmiképpen.
2008. jún. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a babád?
2008. jún. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
6 hetes a kicsi.
2008. jún. 18. 19:04

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!