Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki ideiglenesen a földön...

Aki ideiglenesen a földön (matracon) alszik a kisgyerekével, hogyan teszi még melegebbé a kuckót, amíg jön a fűtési szezon?

Figyelt kérdés
Gyakorlatias, építő jellegű válaszokat várok, nem beszólásokat és provokatív jellegű visszakérdezéseket. Előre is köszi a hasznos tanácsokat!
2009. okt. 3. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tegyel a matracra egy jo vastag puha pledte, vagy gyapjupledet lepedo helyett es takarozzatok ket takaroval.Sztem nem lesz gond.Szivosak a gyerekek
2009. okt. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A matrac alá tegyél polifoamot.
2009. okt. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Esetleg ha a matrac alá és a gyermek alá is tennél jó vastag plédet vagy egy használaton kívüli takartó a gyerkőc alá. És esetleg a matracot körbe pakolnád nagy párnákkal. Vagy egy hálózsákot húnál még magatokra mint amilyet a sátrakban használnak. Mi amúgy nem így alszunk ezért kérlek ne haragudj ha hülyeségeket írtam, csak segíteni szerettem volna.

Szeretném megkérdezni, hogy már ágyváltásnál tartotok és azért alszotok matracon?

Persze csak ha nem bántalak meg. A kislányunk még a kiságyában alszik de nem tudom mi lesz ha leveszem majd a rácsot. Mert ő annyira dobálja magát és össze-vissza alszik nem egy pózban. Félek hogy leesik. Ven egy felnőtt kétszemélyes kinyitható kanapénk is a szobájában de félek hogy ha ott feláll akkor meg leesik és beüti magát. 17 hónapos kislány amúgy. És már én is gondoltam rá hogy matracon kéne majd altatni egy darabig ha már le kell venni a rácsot hiszen arról nem tudna akkorát esni.

Szóval csak ezért kérdezem és ha más oka van amit nem szeretnél megosztani másokkal akkor tárgytalan a kérdésem. Köszi.

2009. okt. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nagyon kedvesek vagytok!

Megpróbálom akkor a régi vastag takarókkal, plédekkel és polifoammal. Remélem így elég lesz.

Azért alszunk egyébként matracon, mert a kiságyban már nagyon régóta nem marad meg a kisfiunk, sőt már elég régóta ki is tudna mászni még a legalsó fokozatról is, a nagyágyról meg leesne, mert annyira vándorol éjjel álmában. Egy darabig így aludtunk a nagy ágyon, de már féltünk, mert volt egy-két "majdnem" esés. (Csak azért nem akartam korábban részletezni, mert elég sok beszólást kaptam már miatta itt is, illetve ismerősi körben is, hogy miért kell így aludni.)

Még egyszer köszi!

2009. okt. 3. 22:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én köszönöm, hogy válaszoltál. Tehát nem csak én dilemmázok ezen :) Amíg lehet én hagyom még a kiságyban mert addig vagyok nyugodt de már folyton felhúzza magát és félek hogy onnan is kiesik. Már arra gondoltam teszek a kiságy elé vastag takarókat és ha esik legalább megfogja mert a szőnyeg alatt parketta van.

Sok sikert nektek csak vigyázzatok nehogy felfázzatok mert jönnek a hidegek. Még a sősugárzó jutott eszembe. Meg nekünk hűtő-fűtő klímánk van és ha esetleg nektek is van akkor talán érdemes lenne kicsit bekapcsolni. Mi panelben lakunk és hát hamar le tud hűlni. Más ötletem sajna nincs. Üdv.

2009. okt. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Mostmár nincs olyan hideg nálunk sem! Egyébként nekem is 17 (lassan 18) hónapos a kisfiam. :-)
2009. okt. 7. 13:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!