Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki egy ágyban alszik a...

Aki egy ágyban alszik a kisgyerekével az nem fél, hogy leesik, ha még a szülők nem alszanak? Ti hogy csináljátok? Nem féltek, hogy leesik a gyerek?

Figyelt kérdés
Mi egy ágyban alszunk,de nem igazán merek semminek nekiállni(még zuhanyozni sem),mert cicivel tudom visszaaltatni és ha nem vagyok ott azonnal,akkor felébred vagy legurulna az ágyról.Egyébként bébiőrt használunk ilyenkor,de elég para,hogy készenlétben állok ilyenkor.Egyébként ha külön ágyban aludna,akkor is ott kellene lennem a cicivel,mert ha felébred ,akkor kimegy az álom a szeméből.
2009. okt. 27. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
ragd korbe vankussal ugy nem tud leesni ha meg pici,es tenyel melle cumit,ha nem ehes nem kell ciciztetni,csak evesnel cicizzen.mennyi idos?
2009. okt. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
tenyel-tegyel elirtam
2009. okt. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

2 hónapos koráig velünk aludt a nagy ágyban. Középre raktuk, így nem tudott leesni. Éjjel ha meg etetni kellett (tápszeres), addig amig hoztam a kaját addig a párom figyelt rá. Van saját ágya, ha féltem hogy leesik mert éppen nem voltam ott addig a helyére tettem.

A legtöbb baba cicin alszik el, tehát attól hogy szoptatsz még vissza fog aludni. A nap minden percében nem állhatsz mellette a ciciddel. Majd szépen kialakul a rend, ne aggódj.

2009. okt. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
másfél éves.
2009. okt. 27. 22:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!