Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez nagy baj, hogy most ideigle...

Ez nagy baj, hogy most ideiglenesen nem a korának megfelelő tápszert fogja kapni?

Figyelt kérdés

A milupa tápszerét próbáljuk most ki a beba helyett, ma vett a Férjem. De véletlenül Komfort1-et vett, ami 0 hónapos kortól van, az én Kicsikém pedig már 10 hónapos.

Csak reggel és este eszik már tápszert.


2011. jan. 25. 17:55
 1/5 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem írni, hogy már kicserélni nem tudjuk, mert mire észre vettem, már kibontottam :-(
2011. jan. 25. 17:56
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem baj,nem lesz baja,maximum nem fog jóllakni vele.

A komfortot használtuk mi is,az hasfájós babáknak van,több benne a rost,ennyi.

2011. jan. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az enyém is kapott, 13 hónaposan.

Nem lesz semmi baj, annyi a különbség, hogy a kisebb gyereknek való tápszereknek magasabb a tápértéke, mivel Ők még csak tápszert esznek. De baja nem lesz tőle:-)

2011. jan. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi baj. A kislányom is azt kapta egészen 10 hós koráig, amikor is véletlenül mildibét vett neki a férjem és nagyon ízlett neki. Azóta ezt eszi, de egyébként a komfort1-et enné. Azt mondta a dokinénink, hogy 3 éves koráig kaphatja ezt, fel is írják receptre, mert úgy olcsóbb. Nekem esténként 210 ml vízhez raktam 7 kanál tápszerport és reggelig kitartott vele. Ha esetleg úgy veszed észre, hogy még éhes bekeversz neki egy keveset. Ez egyébként finomított tápszer (ún. gyógytápszer) kifejezetten hasfájós, szorulásra hajlamos babáknak találták ki. Az én kislányom 2,5 hós koráig volt hasfájós utána már nem, de továbbra is ezt a tápszert kapta.
2011. jan. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm Lányok! Igen, azért váltottunk, mert a keserű beba Ha nem csúszott, a simától meg oltári szorulása lett. Ezért gondoltam erre a tápszerre. Egyenlőre még kérdés, hogy egyáltalán elfogadja e.
2011. jan. 25. 18:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!