Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt már olyan, hogy 7 hónapos...

Volt már olyan, hogy 7 hónapos babának az egyik keze "elbénult" ideiglenesen?

Figyelt kérdés

Reggel bal kezét csak leejtve maga mellett tartotta, nem nyúlt a játékokért,fel sem emelte, ha öltöztettem sírt gondolom fájt neki. Mire odaértünk a dokihoz mintha semmi baja nem lett volna, jó kedve is volt, nyúlt a játékokért, emelte. Most is rendesen használja.

Hétfőn megyünk vérvételre, neurológushoz, ekg-ra.

Nagyon félek, volt valakink hasonló tapasztalata?


2010. aug. 28. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A doki szerint mi ez?


A kérdésedre válaszolva nem, ilyen még nem fordult elő, nem lehet, hogy csak elzsibbadt neki? vagy valami ideget elnyomott alvás közben?

2010. aug. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

úristen. én biztos szívrohamot kaptam volna!

ha eddig nem volt semmi hasonló tünet és semmi extra, nem hinném, hogy baja lenne. biztos csak amit az első válaszoló is írt, hogy elfeküdte, azon aludt egész éjjel, és elzsibbadt neki. az én babám is 7 hónapos és ő is fájlalja néha a kezét alvás után, de ő inkább rázza, hadonászik és sír, pár perc múlva pedig megnyugszik. remélem nem lesz semmi baja a tiédnek sem!

2010. aug. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ne ijesztgessétek már!!!!
2010. aug. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Voltunk dokinál, azt mondta ideiglenes elbénulás. Lehet az elaludt kéztől, most kezdett felkapaszkodni és lehet megrántott valami izmát és ezért nem használta egy darabig a kezét vagy ahogy fogtam és ő rugózott akkor. Most már minden rendben van..mintha nem is lett volna semmi baja. Hétfőn megyünk vérvételre, neurológiára és ekgra...kíváncsi leszek mit mutat ki.

Azt mondta 5 éves kor alatt ez elő szokott fordulni, de nincs semmi következménye, de mikor reggel tapasztaltam azt hittem belehalok...még most is sírógörcseim vannak..pedig már szépen használja a kezét!

2010. aug. 28. 15:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Jó tudni, így legalább nem kapok szívrohamot, ha nálunk is ez lesz.

Minden oké lesz szerintem. Szép napot

2010. aug. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2. vagyok

na ilyenről se hallottam még. miket tudnak ezek a kölkök:D

örülök hogy minden rendben veletek! szép hétvégét!

2010. szept. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!