Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hallottátok, hogy a fogyasztóv...

Hallottátok, hogy a fogyasztóvédelem ideiglenesen beszüntette a habtapit?

Figyelt kérdés
ma voltam az egyik kis üzletben, hogy megérkezett-e a habtapi. azt mondta a tulaj, hogy nincs mert a fogyasztóvédelem talált valami kifogásolható dolgot ezzel kapcsolatban. mit szóltok ehhez?
2009. júl. 21. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem kaptunk mi sem,úgy néz ki pont ezért :o(

Lassan már szegény babáknak nem lehet venni semmit,mert mindenben találnak valami kifogásolhatót. Hol mérgező,hol csempészett áru és le kell foglalni..... Csak azt nem értem hogy eddíg lehetett kapni,és most hirtelen nem. Aláírom hogy ha valami mérgező akkor vonják be,de egyáltalán miért is engedik forgalmazni???? És miért nem forgalmazás előtt vizsgálják be normálisan???

2009. júl. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hallottam, de én nem is vettem, egy ismerősnél nem tapi, hanem szivacskönyv okozott bajt, leharapott a babája belőle egy darabot, és majdnem megfulladt. Na én ezért semmi habszivacs kockát, tapit, könyvet nem veszek.
2009. júl. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

teszveszen, vaterán tudsz venni, még újat is lehet találn.

Nekünk is van, kiskorban nem veszélyes, de 13 hós lányom az erős fogaival már meg tudja rágni, figyelni kell rá.

2009. júl. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Több helyen gyártják és forgalmazzák is,nézd meg máshol is.Szerintem csak azt a fajtát ellenőrzi a fogyasztóvédelem,ahol te épp venni akartad,azt a gyártót. Nekünk is 2 fajta van,különböző vastagságban,különböző minőségben így valószínűleg különböző az összetétele is.



A gyerekeknek pedig,ha belegondoltok minden játék veszélyes nem csak a szivacsos játékok,nem csak ez okozhat fulladást.

2009. júl. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!