Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Kihez kell fordulni ilyen...

Kihez kell fordulni ilyen esetben? Fogyasztóvédelem? (lent)

Figyelt kérdés

Digi-előfizetésünk van,a középcsomagot rendeltük meg,ami azt jelenti,hogy 2900 forintot kell fizetni havonta.

Az még hagyján,hogy amikor beköttettük a tv-t,a megígért csatornák közül jó néhány csak úgy magától eltűnt,és műsort is csak akkor lehet nézni,mikor napsütéses az idő. (minden egyéb alkalommal - zápor,zivatar,köd,hóesés, - a tévénézés kizárva)

De a lényeg nem is ez,hanem hogy 2 hónapja kapunk egy majdnem 7 ezer forintos számlát a Digitől,hogy ezt be kell fizetni,különben kikapcsolják az összes adót.

A kérdésem:másnak is számlázzák ezt az összeget?Ha igen,mire kell ezt befizetni,illetve mennyi időn keresztül?Mert én elképzelni sem tudom!


2011. ápr. 13. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

vagy hivd fel a digit vagy menj be az ügyfélszolgálatra


egyrészt ingyen kötelesek beállitani szépre az adást,hisz fizetsz érte,nem értem miért vártatok ezzel


másrészt megmondjják h mi az a 7ezres számla (befizettétek időben az elmúlt 2 havit? lehet az az)

2011. ápr. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Mi van a számlára írva, milyen jogcímen kéri a befizetést?
2011. ápr. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Semmi nincs a számlára írva,olyan,mintha egy sima havidíj lenne.Pedig nagyon nem az,hanem jogtalanul követelt összeg.
2011. ápr. 13. 19:41
 4/4 anonim válasza:
A megnevezés rovatba kell valaminek lennie. Olyan számlát nem lehet kiadni, amiben nincs megnevezve a termék/szolgáltatás. Nekünk pl. az van a megnevezésben "műholdas előfizetési díj Digi+ 2011 04 hó"
2011. ápr. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!