Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ötleteket kérnék hogyan...

Ötleteket kérnék hogyan tudnám elnyújtani a két étkezés közötti időt? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
2 hónapos babám nagyon sír.Eddig 3 óránként evett 120-akat.A dokinéni azt mondta húzzam el az etetési időt,hogy 4 óránként egyen a lány.Sírni hagyni nem szeretném,ezért biztos fokozatosan kezdem hozzászoktatni az új helyzethez.De nagyon étkes,hogy tereljem el a figyelmét az éhségről abban a + időben??????
2009. okt. 1. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene 4 óránként etetni? Nem értem a doktornőt... Ha a baba magától átáll a 4 óránkénti etetésre, akkor jó, ha nem, akkor is. Ő tudja, hogy mikor éhezik meg.. Szerintem kár kínozni, ha éhes, etesd meg. 4 gyerekes anyuka
2009. okt. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne egy 2 hóanpos babát 4 óránként etetni? Lányom még 3 hósan is óránként cicizett....

Nem értek egyet...

Azért sír, mert fáj a hasa, tök normális ebben az időszakban, majd elmúlik prá hét alatt...

VAgy azért sír, mert éhes?...

2009. okt. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem csak fokozatosan szoktasd át, ne azonnal egy órát. Mindig csalj 10-10 perceket. Én is így csináltam. Én a legjobban játékkal tudtam lekötni a figyelmét. 7 hónapos baba anyukája
2009. okt. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Engem sem érdekelne, mit mond a doktornő. Egy gyereke egyértelműen jelzi, hogy mikor éhes, és a szervezetének meg akkor van szüksége a táplálékra, ha éhes. A kisfiam egy éves, kezdettől fogva a mai napig percre pontosan 3 óránként kér enni, az éjszakát meg átalussza. Tehát megvan az 5 étkezése naponta, és ez nagyon jól is van így.

Nem is próbálnám meg leszoktatni erről.

Felnőtt korban is ez lenne az egészséges: 5x enni.

2009. okt. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet még nem hallottam....

az én ikreim 3 hónapos korukig 1,5-2 óránként ettek éjjel nappal. Egy baba tudja mire van szüksége, nem lehet éheztetni! Még ilyet!!!

2009. okt. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szia, szerintem ne hallgass a dokira, mert hülyeséget mond! Az én fiam 10 hónapos és még mindig 3óránként kér enni! Eszem ágában sincs 4óránként etetni ha ő 3óránként lesz éhes. Hatszor eszik egy nap, na és? 2hónaposan bizony olt, hogy 1,5-2óránként evett! A baba jobban tudja mikor éhes mint a doki....
2009. okt. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Én is így gondolom,de olyan iszonyatos hasfájása van és semmi nem segít rajta és szervi baja sincs(voltunk gasztroenterológusnál is).Azt mondta a doktornő,hogy lehet,hogy túleszi magát ezért fáj a pocakja.

2009. okt. 1. 20:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!