Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos kislányomat szeretem...

6 hónapos kislányomat szeretem csinosan öltöztetni akár itthon vagyunk akár ha megyünk valahova, az egyik ismerősöm megjegyezte, hogy mindig úgy felöltöztettem mint egy hercegnőt (teszem hozzá nem jóindulatból), miért zavar ez bárkit is?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 29. 13:09
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Köszi csajok.:)
2013. ápr. 29. 13:26
 12/23 anonim ***** válasza:
83%

Édes pofa... :-)

Én is mindig "kiöltöztetem" a kisfiamat, akinek nem tetszik,ne nézzen rá. A rosszindulat magyar mentalitás, tisztelet a kivételnek.

2013. ápr. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld kéz.:)
2013. ápr. 29. 13:33
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon édi kislány és csini ez egy normális öltözék szerintem is én is így öltöztetem a lányomat és mivel hosszú barna a haja 17hónaposan a háta közepéig ér ezért mindig más csatot és gumit teszek bele ami passzol a ruhájával nekem meg ezt jegyezték meg na meg szintén azt hogy a homokozóba hogy adhattam rá ilyen szép ruhát ami nekünk ugye játszos ruha netről vettem neki őket.Nem kell foglalkozni az irigy emberekkel még az anyósomat is zavarja hogy mindig más ruha van rajta meg nem hagyom hogy ki vigye sétálni az itthoni ruhájába hanem mindig felöltöztetem szépen elötte én meg megmondtam neki attól hogy ő a kerti ruhájába megy ki a faluba a kislány még lehet csinos.
2013. ápr. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
A drágámnak is gumizom a haját kis szilikon gumival.A csat még kiesik belőle.:)De én is színben a ruhához illőt teszek bele neki.:)
2013. ápr. 29. 13:36
 16/23 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon szép:) Én is ugyanígy öltöztettem a kislányomat és mai napig így öltöztetem ez nem extra szerintem. Ez csak egy kis odafigyelés. Hogy nem ráadom ami a kezembe kerül, piros harisnya rózsaszín póló pink szoknya vagy nem tudom szóval így stílusban színben sem passzoló cuccot,hanem kicsit figyelek hogy a póló hari egyféle legyen vagy ugyanolyan kollekciós.

Nálunk sokan úgy öltöztetik a gyereket hogy a feje tetejétől a lábáig ugyanaz a koll. darabjai vannak a gyereken, na az tényleg sokba kerül:) De ő dolguk, nekik arra telik vagy az fontos szívük joga, nem tudom hozzájuk mit szólna az ismerősöd, lehet padlót fogna.:D

2013. ápr. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Valószínűűűű...:D
2013. ápr. 29. 13:38
 18/23 anonim ***** válasza:
Nagyon édes csöppség:)Én is igy öltöztetem a lánykámat,imádom a kis csajos rucikat,mindig vadászok a különleges darabokra is.Szerintem szépen öltözteted,és neki is kényelmes.Én nem foglalkozom mások megjegyzésével,javaslom te se foglalkozz vele.A nagy része irigy,meg már csak azért is találni akar valami kivetni valót a dolgokban.Nem érdemes foglalkozni velük.
2013. ápr. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon édes, tényleg csini :)!

Egyébként én is szeretem, ha összhangban vannak a színek, pedig nekem kisfiam van.

Mondjuk nap végére nálunk úgyis mindegyik átmegy szürkébe, de ő már másfél éves :).

2013. ápr. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
19: Biztos "nem halsz bele", de gondoltam szólok, hogy én pontoztalak félre:) A hasznost akartam, mert nálunk is nagy a "szürkeség" most hogy jó idő lett főleg, de véletlen mellé kattintottam :)
2013. ápr. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!