Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos kislányomat szeretem...

6 hónapos kislányomat szeretem csinosan öltöztetni akár itthon vagyunk akár ha megyünk valahova, az egyik ismerősöm megjegyezte, hogy mindig úgy felöltöztettem mint egy hercegnőt (teszem hozzá nem jóindulatból), miért zavar ez bárkit is?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 29. 13:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%
Az emberek szeretnek véleményt mondani, főleg ha az negatív kritika. Biztos jólesett a lelkének. Te dolgod, hogyan öltözteted a gyerekedet. akinek nem tetszik, ne nézze.
2013. ápr. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
67%

Nem tudom,de én ugyan ilyen vagyok! :D

Az én lányom 4 hós,és szeretem csinin felöltöztetni.

Imádom a szép ruhákat,költök is rá rendesen.

Havi 30 ezer minden hónapban csak a babám ruhája.

Nem tudom otthagyni a boltban a szép ,édes kis darabokat!

Amugy meg ne foglalkozz velük,kit érdekel más mit mondd!??

Nekünk így jó :)

2013. ápr. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz vele. Tudod hány ilyen lesz még? Ha mindegyiknél kiakadsz, nem lesz könnyű életed :-)


Ha a baba tud rendesen mozogni a ruhákban, akkor nincs semmi baj azzal hogy hercegnős :-)

2013. ápr. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Tud persze.:)

De tényleg nem kisestélyit adok rá.Csak hát szeretem ha összhangban van a szerelése.

Egyébként szerintem nem viszem túlzásba..

Pl.: [link]

2013. ápr. 29. 13:16
 5/23 anonim ***** válasza:
90%

Édes :-)


És - remélem nem bántalak meg vele - átlagos a ruhája. Legalábbis én kicsit csicsásabbra számítottam. Én is hasolnóan öltöztettem a lányom, és a közelemben a többi anyuka is.

2013. ápr. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nem bántasz meg vele.Örülök,hogy így gondolod.:)Csak látod van akinek még ez is túlzás.....
2013. ápr. 29. 13:20
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is átlagosan van öltöztetve :) De attól még szép és csinos! :)
2013. ápr. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezt akartam írni, mint az utolsó 2. Semmi extra nincs benne (ne vedd sértésnek), egy nagyon helyes, cukin felöltöztetett kisbaba. Ez kinek sok? Én pl. a kisfiamra adtam kis ingeket, kantáros gatyót, cuki volt benne pár hónaposan. A rugik éjszakára maradtak. Nincs ezzel semmi gond.
2013. ápr. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz az ilyen megjegyzésekkel! Én is szeretem ha divatosan van felöltöztetve a kislányom. Kicsi kora óta mindig csinosan öltöztetem, már 1 éves és most is. Ő már szaladgál kint az udvaron, és vettem neki turiban!! olyan nadrágokat, pólókat amiket csak kintre a homokba hord. Egyik ismerősöm meg megjegyezte a múltkor hogy ilyen szép ruhákban kiengedem játszani!? :) Ájuldozott mikor mondtam hogy ez a játszós ruhája! :)

Egyébként nagyon édes a kislányod! :)

2013. ápr. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

[link]

neki még ez is hercegnős.Délutáni sétához..

2013. ápr. 29. 13:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!