Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babaültetőt vagy babaerszényt...

Babaültetőt vagy babaerszényt vegyek?

Figyelt kérdés

erre gondolok,érdemes venni,már járó babám van és sokat megyünk babakocsi nélkül,de a hátam meg a karom leszakad a 10kilójától amikor elfárad...nem tudom,hogy ilyet vegyek e vagy a másikat...babaületető: [link]


vagy babaerszény: [link]


ui:van kendőnk de az már nem jó,mert azt állandóan kötözgetni kellene ha ki meg beszáll-és ez kivitelezhetetlen útközben..,a kenguru meg azért nem jó már,mert a gerincemre megy a súlya nem a csípőmre...


2009. szept. 24. 22:51
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

Bemenetem a linkre de kit keressek?

nem akarok még egyenlőre eladni semmit,mert tervezünk egy tesókát is neki:D

Háti hordozó az jó akkor ha utazunk és nem kell kivenni,de itt pont arról van szó,hogy hol fel kell venni,hogy lekéreckedik..szval itt ki-be,le-fel tevésről van szó..tehát ezért nem jöhet szóba...Meg már 15-20e ftot nem akarok bele invesztálni egy manducába-tényleg jól néz ki,kár,hogy nem kb fél évvel hamarabb leltem rá....

2009. okt. 1. 10:09
 22/31 anonim ***** válasza:

Én is fel-le kapkodom a gyerkőmet a Manducába/val ;)

[link]

2009. okt. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

Az utolsó hozzá szólótól kérdezném,hogy mi a megadott oldalon a felhasználó neved?

:D:D

2009. okt. 2. 11:00
 24/31 anonim ***** válasza:
Bocsi, de nem jártam errefelé... Ha még mindig aktuális akkor NevetőPudingok
2009. okt. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Megjött,csalódott vagyok,ne vegyetek ilyet!
2009. okt. 13. 16:14
 26/31 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem, hogy végül mi mellett döntöttél? Miben csalódtál?
2009. okt. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Szia! Kérlek, oszd meg a tapasztalatodat, mi nem jött be?

Hogy én ne járjak majd úgy... KÖSZI!

2009. okt. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Melyiket vetted meg végül?
2009. okt. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

Babaültetőt vettem,az eladó korrekt volt mert vissza vette postával együtt de nem is ez a lényeg.

Ez nem csípőn hanem derékon kötődik.Hátul kell meghúzni amit csak úgy tudsz,ha átfordítod magadon.Így nem nem tudod nagyon szorosra húzni ami jobb lenne.nekem a baba súly 9.5kiló miatt az egész ülőke rész a combtövembe vágott és nagyon fájt-zavart ha léptem,pedig azt hiszem maxra meghúztam.A baba sem érezte magát biztonságba ,mert folyton le akart jönni róla.Én bársonyból kértem ott függőlegesen volt megvarrva a csíkozása az anyagnak és sztem ez még jobban hozzá segítette,hogy lecsússzon róla.Egy szó mint száz nem volt könnyebb sőt talán még gátló tényező volt.Valószínű a babaerszény jobb lenne,de ott macerásabb ki be tenni-most meg,hogy már jön a tél nem is jó így.ez az ültető is igazából úgy lenne jobb,hogy nyáron amikor nem kell 100réteg ruha.

szval azt tudom javasolni mindenkinek,okuljon az én példámból és inkább próbáljon fel a boltba egyet mielőtt belevág-én is meg fogom az erszényt valahol..csak nem tudom hol lehet kapni ilyet..Voltak gondok az eladóval is,hogy nem olyat küldött amilyet megbeszéltem teljesen,de ez már nem is annyira fontos.Lényeg,hogy korrekt volt és vissza vette.

2009. okt. 15. 10:26
 30/31 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy döntöttél,de nekem erszényem lesz,varrok magamnak.

Az ültető nem szimpi nekem,nem tartja a hátát smi és olyan labilisnak tünik emiatt.

2009. nov. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!