Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Èn hulye rossmannos szutyok...

Èn hulye rossmannos szutyok penekàt vettem.A babàm nu...uja olyan szinten csúnya lett,hogy hiàba kenem,nem mukik.Vigyem dokihoz?Vagy mivel kenjem?😓

Figyelt kérdés
ma 05:35
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Nekünk volt egy nagyon durva hasmenése a lányomnak, a húsa kint volt és a doktornő annyit mondott, hogy kenjem, ő sem tud mit csinálni. Nekem a Neogranormon-Sudocrem 1:1 arány vált be legjobban, csak a Neogranormon nem volt elég, csak a Sudocrem túlságosan szárította a bőrét. Nekünk amúgy bevált a Rossmannos pelus, nem volt olyan ördögtől való gondolat kipróbálni, ne edd magad. :)
ma 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi imádjuk a Rossmannos pelust.

A legjobb.

Ellenben a Pampers, nálunk gombát okozott.

Minden baba más, nem véletlen van ennyi fajta.


Amúgy, vidd el orvoshoz természetesen!

Kaptok rá megfelelő krémet.

Nem csak veletek fordul elő ilyen, segíteni fognak és elmúlik a kicsi kiütése.

ma 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el, lehet, hogy gomba, és akkor nem lesz elég a Neogranormon/Sudocrem. Nem tudom, mekkora baba, de ha egy helyben marad még, akkor legyen minél többet pelus nélkül, hadd levegőzzön alul (persze tudom, hogy ebben az időben nem könnyű megoldani, de ha befűtötök hősugárzóval és napi fél órát nincs rajta a pelus, már jó).
ma 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem annak idején azt mondta az orvos, hogy betadine-nal töröljem át, és utána a popsi krém. Az tényleg segített. Azóta is azt használom, ha valami kicsípi neki. Ha viszket, akkor 1-2 napig vékonyan canesten krémet is használunk. Mondjuk lehet, hogy a tiéd még nem tudja megmondani, hogy mit érez, úgyhogy inkább mutasd meg az orvosnak.
ma 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nem te vagy hülye, a Rossmannos pelus nálunk is bevált, ellenben a Pamperssel, úgy ahogy a 2-esnél. Nektek úgy látszik ez a pelenka nem jó, nálunk még a Libero volt jó meg a DM-es. Röhögni fogsz, mikor a Pamperssel ugyanígy jártam, azt javasolta mamám, mert hogy az ő idejükbe nem voltak még csoda krémek, kenjem be jól anyatejjel és hagyjam kicsit szabadon, hogy felszívja a kis bőre, láss csodát, bevált. Ha van még tejed, kipróbálhatod, nekünk se használt más, csak utána a Sudocrem.
ma 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mivel és hogyan kened?

A babám feneke az első héten láng vörös volt és nagyon durva lett a bőr, sudocremmel úgy kentem, hogy kicsit tettem rá és addig kenegettem, amíg már nem fehér volt, hanem átlátszó (ahogy amúgy is kell (tudom, hogy sokan vastagon kenik)), 2 nap alatt teljesen meggyógyult!

(A rossmannos pelenka amúgy jó, ha a dm-ben nem volt a kellő méret mindig ott vettünk, aztán bugyipelenkából csak azt)

Ha gondolod hívd fel az orvost, max azt mondja h szellőztesd, esetleg gyógyszertári krémet ír

ma 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem vagy hülye, nem a pelenkával van a baj, a babád pont erre érzékeny.

(Nálunk a Pampers Sleep & Play okozott ilyet mindegyik gyerekemnél.)


Orvoshoz vidd el, mert lehet, hogy receptes termék kell.

(Nekünk valamelyiknél hipermangán oldat kellett.

Másiknál azt mondta, kenjem Canestennel. Igazából pár nap alatt jobb lett.)

ma 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!