Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babaültetőt vagy babaerszényt...

Babaültetőt vagy babaerszényt vegyek?

Figyelt kérdés

erre gondolok,érdemes venni,már járó babám van és sokat megyünk babakocsi nélkül,de a hátam meg a karom leszakad a 10kilójától amikor elfárad...nem tudom,hogy ilyet vegyek e vagy a másikat...babaületető: [link]


vagy babaerszény: [link]


ui:van kendőnk de az már nem jó,mert azt állandóan kötözgetni kellene ha ki meg beszáll-és ez kivitelezhetetlen útközben..,a kenguru meg azért nem jó már,mert a gerincemre megy a súlya nem a csípőmre...


2009. szept. 24. 22:51
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
51%
Szia! Én nem venném meg egyiket sem. Se kengurut, se ezeket, szerintem nem tesz jót a gyereknek. Ha már jár, akkor sétáljon veled, pihenjetek, ha elfárad. Írod,hogy megfájdul a derekad, így tök mindegy, hogy miben vinnéd a babádat, mindenhogyan megéreznéd derékban, akárhogyan írják, hogy eloszlik a súly. Mert attól még te "cipeled" a babát, akárhogyan is nevezik a babahordozó eszközt.
2009. szept. 25. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

Szia!


Én nem arra voltam kíváncsi,hogy te nem vennél ilyet.azok válaszát várnám akik használnak ilyet.amikor napjában 4szer megyek le a gyerekkel,mert muszáj elintéznem a dolgokat+ a kutyát is le kell vinni,elhiheted nem vagyok túl pihent,sőt nekem éjjel is sokszor felkel a gyerek így rendesen pihenni sem tudok.Tisztában vagyok vele ,hog ymi milyen,bár ha utána olvastál a dolgoknak a hordozókendó pl egészségesebb mint a babakocsi,na mindegy...azt meg nem várhatom el egy 15hónapos gyerektől,hogy annyit sétáljon mint amennyire amúgy szükség van pl mikor leviszem a kutyát.

tegnap este pl.nagy nehezen már feleszkábáltam magunkra a kendőt,de már a gyerek is annyira fáradt volt,hogy le sem akart jönni róla.amikor nincs itthon a férjem aki segít ezekben muszáj megoldanom valahogy-én sem ebben akarom ültetni a gyereket állandóan,és ha van gyereked tudod,hogy nem is maradna meg benne sokáig,de amikor kell akkor segít a dolog.de gondolom te még nem jársz ilyen helyzetben azért is nyilatkozol olyan dologról amihez nem értessz.

ezzel nem segítették..

2009. szept. 25. 10:14
 3/31 A kérdező kommentje:
Amúgy meg ha sétál a baba melletted és hajolgatsz hozzá akkor is fárad a derekad..,de majd rájössz..
2009. szept. 25. 10:14
 4/31 anonim ***** válasza:
36%

Nem kéne bunkónak lenni!! Leírtam a véleményem! Én tuti nem veszek ilyen cuccokat, mert azért van a gyerek lába, hogy menjen, erősödjön! Aztán majd 3 éves korában is cipelheted, mert elkényelmesedik!!!

Annál csúnyább dolog nincs, mint amikor az utcán látni, hogy 4 éves gyereket cipel a szülő a karján, meg tologatja a babakocsiba, mert ha lerakja, akkor hisztizik! De akkor majd te is megtudod...

akkor fog igazán fájni a hátad. Kényeztesed csak a gyerekedet!

2009. szept. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Oké,de én nem azt kérdeztem,hogy te mit veszel és mit nem,hanem azt kérdeztem melyiket érdemes.És nem olyanok válaszára vagyok kíváncsi akik szuper anyukák és teljesen tökéletesek mindenben.Én rohanó anya vagyok,sokszor nincsen időm arra,hogy a napi 2szeri gyerekkelés kutyával való séta mellett a 2szeri dolgaim elintézésében arra várjak,hogy egy fáradt totyógó aki már amúgyis sokat sétált aznap ne tudjon sétálni.Ilyenkor kell felvennem és vinnem,de sokszor egyszerűbb vinni,mint baba kocsizni.De gondolom akkor nektek babakocsi sincsen,mert az is egészségtelen,mert sétáljon egyedül a gyerek...
2009. szept. 30. 10:10
 6/31 anonim ***** válasza:

szerintem sportbabakocsiban told ilyen helyzetekben.

az könnyű (bár nem tudom, milyen házban laksz)

én sem cipelném a 15 hónapos babámat, már így is totál kész van a hátam.

van, hogy én is többször elmegyek itthonról a babámmal (12 hónapos), és mindig babakocsiban viszem.

2009. szept. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
nekünk erszényünk van. Én meg egy kendőt szeretnék :) az erszény amúgy (ha nem kényelmes a kendő ) biztosan jobb, nekem jobban tetszik mint az a baba ültető. Több féle módon tudod bele tenni a gyerkőcöt. Ha fáradt, abban is el tudod fektetni. Amúgy milyen kendőd van? (ha esetleg már valóban nem lesz rá szükséged) :))
2009. szept. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

Én is sokat megyek, nem mindig lehet megoldani, hogy pont akkor üljünk le amikor a gyerek elfárad.

Szerintem (mivel nekem ez vált be, persze ettől másnak lehet más a véleménye)a kengurú a jobb. Igaz, hogy max 13-14 kg-ig tudod használni (legalábbis addig javasolják. A merevhordozót lehet tovább is, de annak már önmagában van egy súlya. Tehát ez az én véleményem, de a te általad leyrtak alapján a merev hordozó lehet jobb neked.

2009. szept. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Nekm olyan kell amit rövid távon használhatok és ha ki akar szállni belőle is könnyen ki be tudom tenni.A babakocsi nem jó,mert kutyasétáltatáskor ha kiszáll a kocsiból az egy borzalom a kutyát is a gyereket is mega kocsit is vinni.Ezért kell olyan ami egyszerű.a kendó nem jó mert kötözgetni kell,a kenguru meg már nem jó.10kilós és a kenguruban a gerincedre megy az összes súly-és abból sem könnyű ki be rakni a babát.A többinél az erszénynél és az ültetőnél pedig a derekadra,csípődre megy a súly és lényegesen könnyebb..
2009. szept. 30. 10:49
 10/31 anonim ***** válasza:
Hasznos információkat találhatsz a www.babakozelben.hu oldalon.
2009. szept. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!