Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babaültetőt vagy babaerszényt...

Babaültetőt vagy babaerszényt vegyek?

Figyelt kérdés

erre gondolok,érdemes venni,már járó babám van és sokat megyünk babakocsi nélkül,de a hátam meg a karom leszakad a 10kilójától amikor elfárad...nem tudom,hogy ilyet vegyek e vagy a másikat...babaületető: [link]


vagy babaerszény: [link]


ui:van kendőnk de az már nem jó,mert azt állandóan kötözgetni kellene ha ki meg beszáll-és ez kivitelezhetetlen útközben..,a kenguru meg azért nem jó már,mert a gerincemre megy a súlya nem a csípőmre...


2009. szept. 24. 22:51
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Nekünk erszényünk van.A súly eloszlik, könnyebb vinni, ki-be tenni, de hosszú távon ez is leszakítja a derekad.Az ültető jó ötletnek tűnik, de az én lányom izgő-mozgó kis lény, ezért ha forog, hajolgat, jobb, ha valami körbefogja, mintha csak ül valamin.
2009. szept. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
ja...és erszény kapcsán:inkább nézz körül több helyen, amit belinkeltél, nem a legjobb.Én a bohomama.hu-t javaslom.Ez az összehúzott pántos rosszul osztja el a terhet.
2009. szept. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

Kendőből is tudsz erszényt kötni. Le-fel lehet rakni ugyanúgy, legalább kipróbálod és tudod milyen érzés.

[link]

oldalt ülő

2009. szept. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

Kb 3djára mondom,hogy van kendőnk és tudom,hogy lehet csípőn hordozást kötni,de ha kiszáll a gyerek belőle és újra be akarom tenni,újra át kell kötni,mert szétcsúszik addig.Akinek meg járó babája van tudja,hogy az nem egy röpke pillanat ,hogy megkösd és a gyerek viszont egy röpke pillanat alatt elszalad.Nem beszélve arról,hogy kb egy km a kendő anyaga és az is súly,meg meleg plusszban...kendős dolgokat ne írjatok kérlek,mert abban van tapasztalatom..

köszi.

2009. szept. 30. 13:31
 15/31 A kérdező kommentje:
bohomama link nem jön be,bejön külföldi kismamás link de ott nem találtam ehhez tartozó részt..
2009. szept. 30. 13:34
 16/31 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de nme olvatam végig az összes hsz-t. Az első 2 után, gondoltam inkább gyorsan írok...

Mi is kendővel kezdtük, aztán jött egy sling(nekem ez annyira nem vált be), de most van egy Manducánk. Hát az egy álom! :) Gyere a mamami.hu forum oldalára, tudunk neked segíteni és a felmerülő kéréseidre is szívesen válaszolunk.


Egyébként meg az én lányom 1.5 éves és még szoktam hordozni ha úgy hozza a kedvem vagy az övé. Ha sok holmit vettem a boltban, egyszerűbb őt a hátamra "dobni" és két szabad kézzel bevinni a csomagokat, és nem pedig csomagokkal a kezemben futnom utána.


Szeret sétálni, de néha elfárad ahogy én is. De én 48kg vagyok és 24évvel idősebb nála, így én ki tudom tolni a tűrőképességemet.


És bocsi, de milyen kijelentés már az, hogy "azért van lába, hogy használja?!". Sajnálom a gyerekedet, ha van!

2009. szept. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi a tippet,de ahogy láttam használtan is az árát,nekem már nincsen hordozókra 18-20e ft-on.azért gondoltam ezekre amiket kérdeztem,mert viszonylag megfizethető még.

A kengurum is 8000volt használtan-quinny,imádtam,de már nem bírom benne vinni,a kendő is 6000volt,két babakosin túl vagyunk,szval én már 4000ftnál nem szeretnék ilyenre többet fizetni.

sztem is kínzás egy fáradt babát sétáltatni,na meg nem is jön ő ha elfáradt.szval ez tényleg kényszer megoldásra kell,de már azon is gondolkodom,hog yén varrok egy kendőt valahogy...csak kéne egy jó szabás minta..hehe

2009. szept. 30. 13:57
 18/31 anonim ***** válasza:

Szerintem hátihordozót vegyél,ebben a korban a legjobb,imádják,én is azt veszek,azt hiszem a liliputi oldalán is láttam,amúgy nekem kengurum van,amit már nem használunk ki,eddig szuper volt a most 11 hós kisfiamnak!


Első válaszolónak: akkor fog csak igazán 3 évesen kapaszkodni a gyerek a szülőbe,ha most nincs sokat ölben (vagy háton):)!!!Most kell kielégíteni ezt az igényét,és majd 3-4 évesen nem kell fölvenned...

2009. szept. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Hű, mik vannak itt...

Én nem kutyát vittem a babával, hanem nagytesót, és teljesen megértelek! Ahogy megnéztem a linkeket, én babaültetőt vennék, vagy majd veszek is, ha szükség lesz rá, mert a nagy gyerkőceimet is így cipeltem anno, a csípőmön ültetve, csak segéd nélkül. Így csak 1 kezem volt szabad :( Ez az ültető tetszik :) Ki fogom próbálni a Picivel :)

2009. szept. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Szabásmintáért és olcsóbb hordozért is jöhetsz nyugodtan a mamamira;) És ha mondjuk eladnád a kengurut meg a kendőt, kakor máris megugrana a keret?!
2009. szept. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!