Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szóltók? Drog függő babák.

Mit szóltók? Drog függő babák.

Figyelt kérdés
Holnap lesz a házon kivülben, én kiakadtam amikor láttam a bemutatóz.
2009. szept. 23. 22:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kicsordult a könnyem. :( Azt hiszem, én nem nézem meg holnap, mert nagyon felzaklatnám magam! (a tehetetlenség nagyon zavar - mármint hogy én nem tudok mit tenni... de az anyjukkal tudom, mit tennék!)
2009. szept. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%

Rettenetes!!! Láttam én is a bemutatót, de nem nézem meg a házon kívülben, mert már így is elbőgtem magam.

Szegény picikék... Komolyan, ilyenkor gondolkodom el azon, hogy egyesek miért is hisznek istenben... Ha lenne, engedné, hogy ilyen ártatlan csöppségek így szenvedjenek??

2009. szept. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szörnyű!

Inkább nem írom le hogy mit csinálnék az ilyen anyukával. Bár annak nem is nagyon nevezhető :(

2009. szept. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Az első vagyok. Na most megint jól ki fogom bőgni magam... :( Nem tudok szabadulni attól a képtől, a pici baba, aki ott szenvedett az inkubátorban.. Uúúúúristen, hogy mit tudnék tenni az anyjával!!!!
2009. szept. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Én is láttam a bemutatót, és én mindenképpen meg fogom nézni a műsort.

Biztos vagyok abban, hogy az elejétől a végéig sírni fogok, de akkor is megnézem. És még jobban fogok örülni annak, hogy az én 1 éves kisfiam egészséges.

2009. szept. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Roha.djon meg az ilyen anya,aki így szül....!!! Ha jól láttam a bemutatót,akkor szegény baba ott remeg,meg ilyenek...Milyen fájdalmakat élhet át szegény...? Én már attól is kiakadtam a kórházban,hogy szegény kicsikém besárgult,és kék fény alá kellett vinni,meg még azon is,hogy nagyon gyors volt a szülésem,és ezért megnyomódott neki a kis arcocskája,és bevérzett az egész szeme...:( Tök lila volt szegénykém,mikor megszületett.. :( Gondolom fel sem tudja fogni az elszállt agyával,hogy mit okoz a babájának az a par.aszt anyja... Inkább dög.ölne meg az ilyen,mielőtt teherbe esne...Mert gondolom neki ez teher...


/8 hetes baba anyuja/

2009. szept. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
én bár magam is gyerek vagyok de.. hát.. 2 dolog biztosan tudatosult bennem! 1 drogos nem leszek (remélem) 2 aki drogosan vállal gyereket agyon kéne csapni. (egyébként az én szememben így is alacsonyak voltak a drogosok. most még alacsonyabbak)
2009. szept. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%

Nem értem, hogy drogfügő nő miért tartja meg a babát.

Gondolom nem a 9 hónap alatt lett drogos.

Az, hogy a saját életét elba*za az egy dolog, de így megszületni, embertelen.

Nem fogom megnézni a műsort.

Rettenetesen sajnálom a beteg babucikákat.

Ők semmiről nem tehetnek.

:(

2009. szept. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok egy érzékeny lelkű de ez nekem is sokk(!)volt a javából,még a párom is kiakadt.Nem tudom megmerjem e nézni.....az ilyen ember aki ilyet tesz az nem normális,felakasztanám!!!
2009. szept. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Vérzik a szívem értük.
2009. szept. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!