Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16 évesen szültem. Miért...

16 évesen szültem. Miért ítélnek el? Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
13 éves voltam mikor megismerkedtem a párommal.másfél év után hozzá költöztem. 16 évesen szültem a kislányomat. Maximálisan ellátom, főzök, mosok, takarítok, a párom dolgozik. Miért mondják rám azt, hogy ribanc vagyok?? Nekem a párom volt az első férfi az életembe, és nem az út szélén stríhelek, nem csavargok, nem járok el szórakozni sem. Elköteleztem magam, a kis családom a legfontosabb számomra. Ha betöltöttem a 18-at, 1,5 éves lesz a picim, és szeretnék esti tagozatos suliba járni. Szerintetek ez tényleg elítélendő? Mindenki rossz szemmel néz rám, és nem értem, hogy miért? :(

#baba #16 évesen gyerek
2013. márc. 27. 13:57
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok

a 21. válaszolónak pedig: hány éves vagy? azért 13 évesen már mindenki tudja elméletben, hogy mi a szex :D és a 13 éves is lehet szerelmes, az élete foroghat a barátai körül. 13 évesen már nem csak a suli van meg a család. én 17 vagyok, 10 éves koromban nyáron sokat átmentem a barátnőmhöz, 12 éves koromban már az utcán, áruházakban is lógtam a barátnőmmel, igaz, pasim még nem volt, de akkor én már nem játszottam, nem csak a család volt és nem tanultam magam halálra...

2013. márc. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!


22 éves vagyok,a kislányom 7 hónapos. A szüzességemet 18 évesen veszítettem el. 13 évesen egyáltalán nem a szexxel foglalkoztam,ha át is mentem vagy jött hozzám osztálytárs,babáztunk,társasoztunk. a leckével és az iskolával foglalkoztam. Még 14 évesen is. LEhet,hogy neveltetés kérdése. Amikor én iskolába jártam,az osztálytársaim is ilyenek voltak. Nem volt plázázás meg ilyenek. Osztálykirándulás volt,ott is társasoztunk meg énekelgettünk. 13 évesen az ember még gyerek. Te most vagy 17 éves,te már megint egy másfajta neveltetésbe születtél bele. Nyilván nem 50 éves vagyok és prédikálok,de engem nem fogtak ilyen lazára sem otthon,sem az iskolában.

2013. ápr. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
És,hogy őszinte legyek engem nagyon elszomorít,hogy ilyen világot élünk. Vagy valószínűleg inkább a szüleimre lehetek büszke,hogy igazi gyerekkorom lehetett. 13 évesen ha én elcsászkáltam volna meg ha egyest vittem haza,akkora pofont kaptam,hogy a fal adta a másikat. De az más volt. Ma már a fiataloknak csak a facebook van meg az okostelefon meg a pláza meg a mozi. Amikor általános iskolás voltam,nálunk az volt a menő,aki okos volt. Aki ha kiment a táblához nem makogott. Meg akinek ötös lett a dolgozata. Nem tanultam magam halálra,ezt nem mondtam egyszer sem. Én 15 évesen kaptam először egy telefont,azt is csak azért,hogy telefonálni tudjak,ha baj van. az osztálytársaimnak sem volt. Az öcsém viszont már fog kapni hamarabb,mert most már mindenkinek van kis korban is. Tehát teljesen más..nagyon sokat változott a világ,pedig nem vagyok öreg.
2013. ápr. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Szia! Valószínű azért ítélnek el, mert túl korán kezdted a nemi életet; ahelyett, hogy szakmát tanultál volna és próbáltad volna megalapozni a jövődet. Én nem ítéllek el, mert Te kivétel vagy, hiszen ellátod a Családot maximálisan. Viszont a mai világban elengedhetetlen, hogy mindkét fél dolgozzon, keresőképes legyen, ezért csak bátorítani tudlak, hogy az iskolát mindenképp végezd el és mellé 1-2 tanfolyamot, amit be tudsz vállalni. A megszerzett tudást nem veszi el tőled senki és minél több lábon állsz, annál jobban boldogulsz az életben is! Sok szerencsét!
2013. ápr. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!