Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16 évesen szültem. Miért...

16 évesen szültem. Miért ítélnek el? Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
13 éves voltam mikor megismerkedtem a párommal.másfél év után hozzá költöztem. 16 évesen szültem a kislányomat. Maximálisan ellátom, főzök, mosok, takarítok, a párom dolgozik. Miért mondják rám azt, hogy ribanc vagyok?? Nekem a párom volt az első férfi az életembe, és nem az út szélén stríhelek, nem csavargok, nem járok el szórakozni sem. Elköteleztem magam, a kis családom a legfontosabb számomra. Ha betöltöttem a 18-at, 1,5 éves lesz a picim, és szeretnék esti tagozatos suliba járni. Szerintetek ez tényleg elítélendő? Mindenki rossz szemmel néz rám, és nem értem, hogy miért? :(

#baba #16 évesen gyerek
2013. márc. 27. 13:57
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
93%

Már eleve hogy 13 évesen komoly kapcsolatod lett egy fiúval és szexulális életed is már ez kicsit túlzás .


Nekem is van egy kislányom hát mit ne mondjak az apja tuti a hajánál fogva cibálná meg 13 évesen .

2013. márc. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
16%

Mert a világ sajnos ilyen.

Ha jót akarsz Magadnak,megpróbálsz nem foglalkozni vele,mert nem érdemes.

2013. márc. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
70%
Az én lányom tuti nem fog 13 évesen szexuális életett folytatni ebben biztos lehetsz :). Tudod nagyon sok függ egy gyerek nevelésétől. És arra mennyire figyel oda a szülő a gyerekre . Gondolom nálatok anyukád apukád nem nagyon figyelt oda rád. Egy normális családban ilyen nem történik meg.
2013. márc. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
91%
Viszont az nagyon szép tőled hogy szépen neveled a saját gyereked ilyen fiatalon és fözöl mosol takaritasz ahogy az illik .
2013. márc. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
78%
Mire szültél? Mennyi idős a párod? Semmi végzettséged, gondolom még életedben nem dolgoztál, akkor mire vállaltál egy gyereket? Gondolom eltart a párod, de mi van például, ha történik vele valami?
2013. márc. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
87%

Nem Téged ítélnek el ezzel, hanem a helyzetet ami ebbe sodort Téged. Illetve azokat az embereket, akik nem vigyáztak Rád eléggé!

13 évesen még kislány vagy. Otthon lett volna a helyed a családoddal.


Ez már megtörtént, el kell fogadni. Szerencse, hogy "nem történt nagyobb" gond. Remélem sikerül egyenesbe állnod és minél többet kihoznod az életedből! Tanulj, ha lehetőséged lesz rá. Nagyon sok sikert kívánok Neked!

2013. márc. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem neveznélek ribancnak. Az tény, hogy elég korán kezdted, még élned kellett volna, gyereknek lenni. Nem ismerlek, így nem tudom, milyen a személyiséged, de lehet, hogy később fog ez kitörni rajtad, akkor meg majd frusztrálni fog, esetleg feszültebb leszel a kicsivel.

Talán neki is jobb lett volna, ha legalább a sulid megvan, vagy dolgoztál már, mert úgy kaphatnál gyedet, jobbak lennének az életkörülményeitek. (Persze lehet, hogy ez most is jó, nem tudom.)


Miért ítélnek el? Mert ilyenek az emberek. Ők csak azt látják, hogy itt egy kislány, aki már korán szexelt.

2013. márc. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
40%

Szia !

Én is 16 évesen első lányomat , igaz , hogy nekem csak egy egy éjszakás kalandból lett a lányom , aki most 15 éves , és hát nem tudom hogy az apja akivel igaz , hogy nem vagyunk együtt de azért igen csak óvja a lányát , ha bejelentené , hogy oda költözik a barátjához ! Én nem ítélek ,de hidd el , hogy suliba menni gyerek mellet nagyon nehéz én csak akkor mentem vissza a suliba amikor oviba ment !

2013. márc. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
92%
Én nem ítéllek el, a Ti dolgotok, de azért nehogy már követendő példa legyen a 13 évesen szexelés, 16 évesen szülés, semmi tanulás, semmi munka. Én egyáltalán nem tartom helyesnek ezt az életmódot. Az meg a minimum, hogy ellátod a gyerekedet, meg a háztartást. Ezért nem jár kitüntetés.
2013. márc. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
55%
Leginkább a szüleidet, gyámodat ítélem el, akik engedték, hogy 13 évesen kapcsolatot kezdj, majd 14 és fél évesen elköltözz, majd nem ráncigált el a hajadnál fogva abortuszra 16 évesen. Maximálisan elítélem. Téged csak azért, mert bár azt hitted, hogy nagyon okos és érett vagy, nem voltál képes védekezni normálisan. Gondolom segélyért azért kuncsorogtál az államtól, tudod ezt a mi pénzünkből vonják le, akik dolgozunk éjjel nappal. Még így sem tiszta, hogy honnan volt pénzed eltartani, lakást fenntartani. Ne legyél annyira elszállva magadtól, ez a MINIMUM, hogy főzöl, mosol, takarítasz. Nem csavarogsz, nem szórakozol? És? Ez az ALAP, ne várd, hogy bárki is megdicsérjen.
2013. márc. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!